مقصد بیستمین سفر رئیس جمهور کجاست؟

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: آیت الله رئیسی روز چهارشنبه هفته جاری در بیستمین سفر خود به استان قزوین به همراه برخی از اعضای دولت به قزوین سفر می کند.

به گزارش رجانیوس به نقل از ایران آنلاین، سید سلطان مرتضوی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار دولت درباره سفر رئیس جمهور به استان قزوین، گفت: این سومین سفر استانی آیت الله رئیسی در سال 1401 و بیستمین سفر استانی آیت الله رئیسی در هشت ماه گذشته است.

معاون اجرایی رئیس جمهور در خصوص پیگیری مصوبات استانداری توضیح داد: و در این خصوص تصمیم گیری کنید.

مرتضوی با اشاره به چالش های پیش روی برخی پروژه ها در استان زنجان در جلسه امروز پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به این منطقه گفت: پروژه هایی که در استان به تصویب رسیده است پیشرفت فیزیکی بسیار خوبی دارد و عملیات اجرایی آن ادامه دارد. و برای برخی از پروژه‌هایی که با کندی پیش می‌روند، تدابیری تدوین و برنامه‌ریزی شده است تا به موقع به مرحله عملیاتی برسند.

وی درباره منابع وام های استانی توضیح داد: بخشی از وام ها از منابع عمومی، بخشی از اعتبارات دستگاه های اجرایی که از محل فروش املاک است و بخشی از اعتبارات استانی تامین و پرداخت می شود، اما آنچه از محل مردم است. منابع توسط سازمان برنامه تامین می شود.بودجه به 1400 BGN تقسیم شده است.

معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس نهاد ریاست جمهوری در پایان گفت: معاون رئیس جمهور علاوه بر وظایف اصلی خود دستورات ویژه رئیس جمهور و در صورت نیاز سایر وظایف را انجام می دهد.

  رئیس بانک مرکزی ایران باید دوره کارآموزی را در مسکو بگذراند

دیدگاهتان را بنویسید