مقیاس پاند و مقیاس معیار

قابلیت اتصال به پرینترها یا پرینترهای خارجی را می توان از ویژگی های مهم این ترازوها دانست. البته باید بدانید که در Baskol Pend امکان استفاده از سه نوع چاپگر برای اتصال به آن وجود دارد.

ترازو

باسکول پند و استانداردهای آن

این ترازوها آنقدر پیشرفته هستند که می توان آنها را از طریق پورت خود به کامپیوتر متصل کرد. همچنین اطلاعات و داده های به دست آمده از توزین را به کامپیوتر منتقل کنید. نکته جالب توجه این است که ترازو Pend می تواند به طور همزمان چندین مورد را که در پایین ترازو قرار دارند وزن کرده و وزن آنها را محاسبه کند. این برای فروشگاه های بزرگ با فروش بالا بسیار مهم است.

مقاومت Baskal Pand در برابر آب و گرد و غبار:

یک سری ترازو Pand وجود دارد که مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت و آب دارد. از این نوع ترازو می توان به راحتی در شرایط آب و هوایی شارجه مانند تهیه غذا، رستوران ها، قصابی ها، ماهیگیری و … استفاده کرد. همچنین نحوه ساخت آنها برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل آنها است. به طور کلی، جنس ترازو Pand بسیار با کیفیت است. هیچ سوراخی در بدنه بیرونی این دستگاه وجود ندارد. به همین دلیل گرد و غبار، آب و رطوبت نمی توانند به این دستگاه نفوذ کنند. بنابراین می توان گفت که این امر باعث افزایش طول عمر ترازوهای Pand می شود.

ویژگی های Baskal Pand:

در مطلب قبل به عدم نفوذ گرد و غبار و رطوبت به سنگ پند اشاره کردیم. حال می خواهیم بدانیم این ترازو با وجود ظاهر زیبا، بدنه مستحکم و ضد نشتی چه امکانات دیگری دارد.

  «ریشی سوناک» مستأجر جدید خانه کاذب در داونینگ استریت شد/ آیا بی ثباتی سیاسی در انگلیس پایان می یابد؟!

ویژگی های خاص Boskal Pand:

در مورد جنس این ترازو باید بگوییم که متریال به کار رفته در ترازو Pand کاملا ضد زنگ می باشد. در ضمن این ماده به قدری کیفیت بالایی دارد که تا حد امکان گرد و غبار را به خود جذب نمی کند و این فلس ها به راحتی قابل شستشو هستند. جالب است بدانید هنگام شستن این ترازو هیچ رطوبت و آبی به منافذ داخلی آن نفوذ نمی کند.

مدل های باتری و برقی این دستگاه:

از دیگر ویژگی ها و قابلیت های این دستگاه داشتن دکمه خاموش و روشن اصلی و همچنین موقت است. ترازو پند به دو صورت برقی و شارژی در بازار موجود می باشد. به همین دلیل است که افراد می توانند هر کدام از آنها را بر اساس نیاز خود انتخاب کنند. در مکان هایی که برق وجود ندارد از ترازوهای شارژی یا باتری دار استفاده می شود. در غیر این صورت مردم ترجیح می دهند از ترازو برقی استفاده کنند. دلیل این امر این است که استفاده از ترازو برقی آسانتر و سریعتر است. بنابراین باید گفت که برخی از ترازوهای Pand که هر دو عملکرد را دارند، طرفداران بیشتری دارند. این نوع ترازو نیز نسبت به مدل های دیگر از قیمت بالاتری برخوردار است.

در پایان تمام توضیحاتی که اشاره کردیم باید بگوییم که سایت یا به عبارتی فروشگاه تجهیزات کو می تواند گزینه مناسبی در رابطه با ارائه این مدل ترازوی پند باشد.

ترازوی اندازه گیری را از نمایندگی خریداری کنید

بسیاری از افرادی که می خواهند با اطمینان ترازو بخرند، به دنبال بهترین فروشنده هستند. بهترین فروشنده ای که ترازوهای اندازه گیری را به مشتریان ارائه می دهد نماینده است. نمایندگی ترازو ماهک مدل های مختلف ترازو را با گارانتی به فروش می رساند. انواع ترازو را می توان به صورت آنلاین از نمایندگی خریداری کرد. در خرید ترازو برند موهک دقت کنید، باید صحت آن ها را به دقت بررسی کنید.

  پیامدهای تحریم روسیه بر اروپا

ترازو

مزایای خرید ترازوی اندازه گیری از آژانس

با خرید ترازوی اندازه گیری از نمایندگی می توانید از مزایای بسیاری بهره مند شوید. برخی از مزایایی که نمایندگی با خرید ترازو به مشتری ارائه می دهد عبارتند از:

  • ارائه مدل های مختلف ترازو

اگر به دنبال مدل های مختلف ترازو برند محک هستید باید به نمایندگی مراجعه کنید. این نمایندگی مدل های مختلفی را ارائه می دهد تا مشتری با توجه به نیاز خود یکی از ترازوها را خریداری کند. بر این اساس مشتری با توجه به وزن بارهای مورد توزین بهترین مدل باسکول را تهیه می کند.

  • قیمت دقیق ترازوی اندازه گیری در نمایندگی

در صورت خرید ترازو از نمایندگی، می توانید ترازو را با قیمت مناسب خریداری کنید. ترازو نیمکتی با قیمت های مختلف به فروش می رسد. نوع وزن آنها تاثیر زیادی در قیمت آنها دارد. در واقع باید بدانید که فروشندگان دیگر ممکن است برای خرید ترازو از سوی مشتری، هزینه زیادی را دریافت کنند. اما آژانس هزینه معقولی دریافت خواهد کرد.

  • پشتیبانی 24 ساعته از کارشناسان آژانس

در صورت خرید ترازو برند محک از نمایندگی می توانید خدمات زیادی را از نمایندگی دریافت کنید. متخصصان آژانس در 24 ساعت شبانه روز به درخواست شما کمک می کنند.

خرید ترازو دست دوم

امروزه بسیاری از افراد نمی توانند پول زیادی برای راه اندازی کسب و کار خود بپردازند. به همین دلیل به دنبال لوازم دست دوم می گردند تا با قیمت کمتری خریداری کنند. آنها می توانند ترازوهای دست دوم را برای اندازه گیری بارهای مختلف خریداری کنند. این ترازو کیفیت بسیار خوبی دارد و طول عمر بالایی دارد. به همین دلیل می توانید به مدت طولانی از ترازوهای استفاده شده استفاده کنید و از کارایی آن ها بهره مند شوید.

  بازی جدید حسن روحانی با روح و روان مردم

ترازو

نکاتی برای خرید ترازوی اندازه گیری دست دوم

برای خرید ترازوی اندازه گیری دست دوم باید نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید برای مدت طولانی از ترازو استفاده کنید. چند نکته اساسی برای خرید ترازوی دست دوم:

  • توجه به کیفیت ترازو

یکی از مهم ترین نکات در هنگام خرید ترازو کارکرده بررسی کیفیت ترازو است. بسیار مهم است که مطمئن شوید که ترازو برای مدت طولانی کار می کند و آسیب نمی بیند. قبل از خرید باید بدنه، لودسل و مشخصات فنی ترازو را بررسی کنید.

  • مشاهده مدل مقیاس

برای خرید ترازو دست دوم باید مدل توزین آن را به دقت بررسی کنید. بسیار مهم است که مطمئن شوید وزن بارهای شما به درستی روی ترازو نمایش داده می شود. اگر بارهای شما بیش از 500 کیلوگرم است، باید یک ترازو 1000 کیلوگرمی خریداری کنید.

  • به قیمت ترازوی کارکرده توجه ویژه ای داشته باشید

نکته دیگری که در خرید ترازو دست دوم حائز اهمیت است بررسی قیمت ترازو است. شما باید قیمت ترازو را به دقت بررسی کنید و سپس آن را خریداری کنید. اگر ترازوهای مستعمل گران هستند، ارزش خرید ندارند. زیرا به دلیل قیمت مناسب می خواهید ترازو کارکرده بخرید.

https://scale.ir/

دیدگاهتان را بنویسید