من به فرزندم افتخار می کنم / با زبان روزه به شهادت رسید / با افزایش فشار عملیات مقاومت بیشتر می شود / پیروزی و آزادی نزدیک است

گروه بین الملل – رجانیوز: فاطی حازم، پدر شهید راد که عملیات شهید را در تل آویو انجام داده است، می گوید: «ما از طریق شبکه های اجتماعی متوجه شدیم که پسرمان در تل آویو عمل شهید شده است.

پدر راد حازم رهبر عملیات تل آویو گفت: آخرین باری که بعد از مدت ها او را دیدم سر سفره افطار بود، امروز در مسجد یافا نماز صبح را خواند و به زبان روزه شهید شد.

پدر فیلمبردار تل آویو: به پسرم افتخار می کنم / عملیات شهادت تشدید می شود

وی در گفت و گو با شبکه خبری المیادین افزود: فرزندان ما در مقابل عملیات کشتار و تخریب خانه ها و بازداشت شدگان و محدودیت های صهیونیست ها این زمان را انتخاب کرده اند.

فاطی حازم گفت: ما مانند دیگر خانواده هایی هستیم که بعد از شهادت فرزندانشان مورد آزار صهیونیست ها قرار گرفته اند. ما آماده ایم و فرار نمی کنیم و صبوریم. عملیات مقاومت با افزایش فشار و انفجار افزایش می یابد.

فاطی حازم نیز در جمع مردم جنین در مقابل منزلش گفت: نسل شما و دوران شما در سال های آینده پیروز خواهد شد. چشمان شما تغییر را خواهد دید و به آزادی، استقلال و پیروزی دست خواهید یافت.

او گفت که به پسرش رعد افتخار می کند که خود را فدای فلسطین می کند و تهدیدات اشغالگران مبنی بر تحریم علیه مردم فلسطین را نادیده می گیرد.

پدر شهید رعد حازم نیز خواستار اتحاد مردم فلسطین شد و گفت: شما شاهد آزادی خواهید بود و آنچه امروز می بینیم این است که اردوگاه جنین رئیس فلسطین و فلسطین رئیس کل ملت عرب است. ” ما صبر و ثبات می خواهیم.

  ایران خودرو از حادثه در بهبهان خبر داد باز شدن ایربگ تابع شرایط تعریف شده است!

حماس" پاکسازی عملی منافذ "تل ابیب" شهید راد حازم

گفتگوی تلفنی چانیه با پدر رعد حازم

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس روز جمعه با پدر شهید رعد حازم طراح عملیات تل آویو تلفنی گفتگو کرد.

چانیه در این گفتگوی تلفنی شهادت رعد حازم را به پدرش تبریک گفت.

رهبر حماس از عملیات قهرمانانه تل آویو در حمایت از بیت المقدس و مسجد الاقصی و شهدای فلسطین تمجید کرد.

وی با بیان اینکه راد با انجام این عملیات تلاش و روحیه مردم فلسطین را تقویت کرد، خاطرنشان کرد: راد با شکم خالی به استقبال حق تعالی شتافت و با افتخار شربت شهید را نوشیدند و جوایز مجاهدان راستین، مجاهدان و تیزبین را دریافت کرد. .

چانیه یادآور شد: خون پاک این شهید و سایر شهدای فلسطینی در آینده نزدیک پیروزی بزرگی خواهد بود و هرگز هدر نخواهد رفت و نام این شهید و یاران شهیدش همچون ستاره ای درخشان در سپهر بیت المقدس خواهد درخشید.

خالد البطاش، یکی از اعضای دفتر سیاسی جهاد اسلامی فلسطین گفت: ما بر اتحاد در برابر دشمن تاکید می کنیم. تعرض به قدس و نمازگزاران و تغییر ماهیت منطقه باب العمود را به دشمن هشدار می دهیم.

وی افزود: جنایات ترور علیه مردم فلسطین و پاکسازی و حمله به فلسطینیان در بیت المقدس، عملیات های شهادت طلبانه بیشتری را در پی خواهد داشت. آنچه در عملیات های شهادت طلبانه شاهد هستیم در حمایت از قدس انجام می شود و تاکید می شود که مقاومت گزینه ما نیست و جایی برای عادی سازی وجود ندارد.

  افزایش قیمت دلار تا کانال 26 هزار تنی

البطش گفت: درگیری سیاسی و انتخاباتی در رژیم صهیونیستی نباید به عهده ملت ما باشد. وحدت مواضع، سلاح و عرصه در فلسطین مهمترین اصل است.

نافذ اعظم، یکی از اعضای دفتر سیاسی جهاد اسلامی گفت: فلسطینیان حق دارند با حملات رژیم صهیونیستی مخالفت کنند. ناامیدی در فرهنگ لغات ملتی که چندین دهه در برابر صهیونیست ها مقاومت کرده است، جایی ندارد.

عامل شهادت 10 گلوله به سمت صهیونیست ها شلیک کرد

همزمان رئیس دفتر المیادین در فلسطین گفت: بر اساس گزارش رسانه های اسرائیلی عامل عملیات تل آویو 10 گلوله به سمت نظامیان صهیونیست شلیک کرد و تسلیم نشد.

وی افزود: محافل اسرائیلی این سوال را مطرح می کنند که عامل عملیات استشهادی چگونه 5 کیلومتر را تا مسجد یافا طی کرده است.

همزمان در غزه تجمعی در حمایت از رعد حازم برگزار شد.

تیراندازی در منطقه العجمی یافا

خبرنگار المیادین در قدس اشغالی نیز گفت: گزارش هایی مبنی بر تیراندازی در منطقه العجمی یافا منتشر شده که بر اثر آن افراد زخمی شده اند اما زوایای آن نامشخص است.

حماس از فلسطینی ها می خواهد

محمد حماده، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس از همه توده های فلسطینی خواست تا هر روز از مسجد الاقصی بازدید کنند.

حماده با حمایت از فراخوان های دهه مبارک فجر تاکید کرد که این فراخوان ها نشان دهنده آگاهی روزافزون فلسطینی های مقیم بیت المقدس از ماهیت رژیم اشغالگر قدس است.

وی خاطرنشان کرد: حضور مستمر فلسطینیان در مسجد الاقصی و پایداری آنها، تمامی تلاش های توطئه آمیز دشمن صهیونیستی برای تسلط بر بیت المقدس و مسجدالاقصی را شکست داد.

  چرا برخی افراد ۲۱ برابر بیشتر دریافت می کنند؟

وی یادآور شد: اجرای هر طرح صهیونیستی در بیت المقدس و مسجد الاقصی نشانه نادیده گرفتن خطوط قرمز فلسطینیان است.

وی با رد تمامی تجاوزات دشمن صهیونیستی در این مسجد و این شهر، خواستار مقابله همه جانبه با این تجاوزات شد.

در اولین جمعه ماه مبارک رمضان، اشغالگران صهیونیست محدودیت هایی را برای ورود فلسطینیان از کرانه باختری به مسجد الاقصی اعمال کردند.

تندروهای صهیونیست مستقر در ایست بازرسی کالاندیا در شمال بیت المقدس، عبور تعداد زیادی از فلسطینیان بالای 50 سال را از این ایست بازرسی ممنوع کردند.

از سوی دیگر خبرنگار المیادین گفت: همه نگاه ها به مسجد الاقصی از ترس درگیری با فلسطینی ها است که اوضاع را از کنترل خارج می کند.

شیخ عکرمه صبری، خطیب مسجد الاقصی، نسبت به تشدید اسکان در تعطیلات یهودیان هشدار داد.

درگیری فلسطینیان با افراط گرایان صهیونیست در نابلس

منابع فلسطینی گفتند که تظاهرات ضد شهرک‌سازی در جبل صبیح در کرانه باختری نابلس نیز برگزار شد.

گروهی از فلسطینیان روز جمعه در شهر طولکرم در غرب این کشور با افراط گرایان صهیونیست درگیر شدند.

در جریان این درگیری نظامیان صهیونیست به سوی فلسطینی ها گلوله شلیک کردند که در نتیجه سه نفر از آنها زخمی شدند.

در همین حال تعدادی از شهرک نشینان صهیونیست صبح امروز در نزدیکی ورودی شهرک بیت فوریک در شرق نابلس به سمت تعدادی خودروهای فلسطینی پرتاب سنگ کردند که در نتیجه این تجاوزات خساراتی وارد شد.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید