مهمترین اولویت ایران یعنی هودرو مشخص شد

12827 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، مهدی خطیبی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پیامی یازدهمین روز روز جهانی کارگر را به کارگران و جهادگران عرصه تولید به ویژه صنعت بزرگ خودروسازی کشور تبریک گفت. در بخشی از این پیام آمده است: کارگران و فولادسازان بنگاه صنعتی با تأکید بر «کاری نیست» و «غیرممکن» تنها با اعتماد به نفس و احترام به فکر و قدرت نیروهای درونی ثابت کردند. امکان پذیر است و راه تولید هموار خواهد بود.

متن کامل بیانیه مدیرعامل ایران خودرو به شرح زیر است:

یازدهم اردیبهشت را همواره گرامی می داریم زیرا یادآور ایثار، مجاهدت و تلاش بی بدیل جامعه کارگری است. بدون شک پوست سنگين ترين مسئوليت توليد و رشد اقتصادي کشور را بر عهده دارد.
روز جهانی کارگر فرصت مغتنمی است برای ردیابی گفتار و کردار بزرگان دین و اندیشه و با توجه به نقش مهم کارگران در توسعه اقتصادی کشور، صمیمانه و صمیمانه قدردانی از عزیزانی که در این راه موفق شدند. تحت هیچ شرایطی از تولید و خدمات دست نکشید.

کارگران دلسوز و فداکار کشورمان جهادگران خستگی ناپذیر سنگرهای تولید هستند که در بحبوحه تحریم های اقتصادی و وقوع تاج و تخت مجدانه و ستودنی صحنه های زیبایی از خودباوری و خودباوری را به نمایش گذاشتند. اگر امروز گروه صنعتی ایران خودرو، مقتدر و پایدار، راه رشد و تعالی را می گشاید و دستاوردهای خود را مدام در بین صنایع خودروسازی کشور افزایش می دهد، مرهون زحمات تک تک کارگران و کارکنان متعهد این مجموعه است. لذا بدینوسیله روز جهانی کارگر را تبریک و تهنیت عرض نموده و صمیمانه و متواضعانه از تمامی همکاران و خادمان ارجمندی که در این عرصه مقدس به طرق مختلف کوشیده اند و لحظه توقف چرخ بزرگ را از دست ندهید سپاسگزارم. از صنعت

  10 ویژه برنامه هیئت رزمندگان به مناسبت سالروز حاج قاسم

صنعت خودرو با همه فراز و نشیب های خود در سال های اخیر توانسته است با تحریم ها و تهدیدها فرصت های رشد و توسعه را فراهم کند. به یاد داریم که وقتی شرکای خودروسازی خارجی ایران را ترک کردند، کارگران و فولادسازان صنعت خودرو با تأکید بر این باور که «کار نیست» ثابت کردند که «غیر ممکن» تنها با اطمینان و احترام به اندیشه و توان نیروهای داخلی امکان‌پذیر است. جاده تولید آسفالت می شود در عین حال، تأثیرات مخرب تحریم های سرکوبگرانه غرب، گسترش اپیدمی کرون بر اقتصاد کشور و متعاقب آن ایجاد شرایط بد مالی و تولیدی برای خودروسازان داخلی هرگز قابل انکار نیست. گروه صنعتی ایران خودرو در عین حال از آسیب های مالی، تامینی و ساختی مذکور در امان نیست. اما در چنین شرایطی است که کارگران بزرگترین گروه خودروسازی خاورمیانه با مسئولیت بیشتر و امید به آینده ای بهتر در تلاش برای غلبه بر مشکلات و کاستی ها هستند.

در این راستا، به منظور حفظ بالاترین سهم تولید خودرو در کشور و تلاش مستمر برای توسعه محصولات، دستور مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) مبنی بر ارتقای کیفیت خودروها و فرمان ریاست جمهوری مبنی بر لزوم ارتقای کیفیت تولید خواهد بود. اولویت اول گروه صنعتی ایران خودرو باشد. زیرا جلب رضایت مشتریان و کاربران نهایی موجب رضایت و برکت خداوند خواهد شد.

گروه صنعتی ایران خودرو در پرتو مسئولیت، تعهد، تخصص و اتکا به آستان حضرت دوست، بیش از هر زمان دیگری می کوشد تا با نوآوری و هوشمندی همچون فرزندان این مرز و بوم، جایگاه صنعت خودروسازی کشور را به سطحی شایسته برساند. . ما متعهد هستیم که تمام تلاش خود را برای بهبود فضای کسب و کار، ایجاد انگیزه و امید در جامعه و ناامید ساختن دشمنان و کسانی که به رشد و توسعه ایران می اندیشند به کار گیریم.

  مالیات دهندگان باید مراقب کلاهبرداری و اخاذی باشند

در پایان بار دیگر به نمایندگی از تمامی زحمات و تلاش های بی نظیر شما کارکنان و تمامی کسانی که در دستاوردها و افتخارات صنعت خودرو سهم داشته اند به ویژه همکارانم در گروه صنعتی ایران خودرو فرا رسیدن 21 اردیبهشت را صمیمانه تبریک می گویم. روز جهانی کارگر

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید