میرهاشیم موسوی: موفقیت تاپیکو مرهون حضور مدیران جهادگر در این هلدینگ است.

میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی روز دوشنبه با حضور مدیران سازمان، مدیران شستا و مدیران هلدینگ تاپیکو جلسه مشترکی برگزار کرد.

به گزارش رجانیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی، موسوی در این نشست مشترک که در هلدینگ تاپیکو برگزار شد؛ ادعا: موفقیت های امروز تاپیکو و شرکت ها و صنایع مختلف آن در مقابله با جنگ اقتصادی و جنگ ترکیبی؛ این نشان می دهد که مدیران جهادی در این حوزه ها فعالیت می کنند. باید قدردان و سپاسگزار باشیم که شستا و هلدینگ های مختلف مانند تاپیکو و شرکت های عامل با همه سختی ها جلو می روند و با مشکلات مبارزه می کنیم و آنها را به فرصت و مزیت تبدیل می کنیم.

وی همچنین گفت: جاده طراحی شده برای چابکی در تاپیکو جاده بسیار خوبی است و باید فعالیت ها را در این هلدینگ ادغام کنیم و طرح یکپارچه سازی خوبی تدوین شده و باید این طرح را با جدیت دنبال کنیم.

ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا هلدینگ تاپیکو را سرلوحه برنامه های تحول شستا معرفی کرد و گفت: سازمان مدیریت صنعتی هر ساله ۱۰۰ شرکت برتر را انتخاب می کند که شرکت های ما در این گروه روند صعودی دارند. این نشانه شرکت هایی است که در مسیر تعالی قرار دارند.

  انکار خرابکاری هنگام قطع ریل قطار قزوین-تبریز

دیدگاهتان را بنویسید