میزان اعتبار معلمان رتبه بندی شده و بازنشستگان در بودجه 1401 تعیین شده است

13106 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، محمدعلی محسنی بندپی در مراسم تجلیل از معلم نوشهر در اردوگاه شهید رسولی این شهرستان با اشاره به جایگاه والای معلمان گفت: در همه کشورها معلمان اولین گروه مرجع در جامعه هستند.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در توسعه هر کشور منابع این کشور مهمترین عامل توسعه محسوب می شود، افزود: بازگشت.

وی با اشاره به اینکه ارتباط مستقیمی بین نظام آموزشی توسعه یافته و وضعیت معیشتی معلمان وجود دارد، تصریح کرد: هر چه جایگاه معلمان بالاتر باشد، توسعه نیز بیشتر می شود.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حفظ جایگاه معلم، گفت: در بحث توسعه انسانی، هیچ گروهی جز معلمان در تربیت مردم نقشی ندارد. “

محسنی بندپی تاکید کرد: اگر می خواهیم به توسعه و پیشرفت برسیم و مسیر توسعه را طی کنیم باید به معلمان توجه کنیم و همه کارکنان باید به این امر ایمان داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: باید به نقش علم و دانش در کشور بیشتر توجه شود و اجازه ندهیم نخبگان ما از کشور خارج شوند.

این نماینده مجلس با اشاره به اولویت مجلس یازدهم برای رسیدگی به وضعیت معیشتی معلمان گفت: برای اولین بار در 10 سال گذشته رتبه بندی معلمان هر چند ناقص انجام شده است.

محسنی بندپی گفت: در بودجه سال 1401، 300 میلیارد تن وام برای رتبه بندی معلمان و بازنشستگان اعطا شده است که گام بزرگی است.

وی از بررسی بیشتر صندوق ذخیره معلمان خبر داد و افزود: این موضوع در دستور کار مجلس قرار دارد تا با جزئیات بیشتر بررسی شود.

  حمله ترکیه به قیام مردمی در عراق

منبع: خانه ملت

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید