میوه فروشی شب عید با 15% تخفیف

گروه اقتصادی – رجانیوز: رئیس اتحادیه بارفروشان تهران از اعلام قیمت میوه شب عید در همین روز خبر داد که 15 درصد زیر قیمت روز بازار است و گفت: با توجه به همزمانی بازار. در شب عید امسال به ماه رمضان تقاضا برای خرید میوه در شب عید امسال بسیار کمتر خواهد بود. بود.

من گزارش میدم رجانیوزرئیس اتحادیه بارفروشان تهران در گفت وگو با تسنیم، اظهار داشت: امسال مرکبات به حدی تولید شده است که نیازی به ذخیره سازی این محصول برای شب عید نیست، مازاد تولید خواهد بود و باید باشد. صادر می شود، در غیر این صورت محصول باغداران از بین می رود

وی با بیان اینکه کسری اندکی در تولید سیب وجود دارد اما جبران می شود، افزود: با روسای استانی اتحادیه بارفروشان 31 استان بحث شد که هر استان بر اساس ظرفیت میوه شب عید ذخیره کند. استان ها و تعاونی های زیر مجموعه آنها.

رئیس اتحادیه بارفروشان تهران ادامه داد: امسال دولت فقط بر تنظیم بازار میوه در شب بیرم نظارت دارد و برای انبار وارد نمی شود. بر این اساس سکتور خصوصی در هر ولایت در روزهای پایانی سال اقدام به ذخیره و توزیع میوه می کند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه ماه رمضان امسال با تعطیلات نوروزی مصادف شده است، مصرف بسیار کمتر خواهد بود، بنابراین حتی اگر ذخیره سازی انجام نشود، مشکلی برای تنظیم بازار نخواهیم داشت.

رئیس اتحادیه بارفروشان تهران گفت: دولت قیمت میوه شب عید را تعیین نکرده است اما طبق توافقات انجام شده میوه شب عید 15 درصد کمتر از قیمت روز عید فروخته می شود. روز بازار.”

  عراق خواستار افزایش واردات گاز از ایران شده است

وی افزود: قیمت میوه شب عید امسال از سوی اتحادیه بارفروشان 15 درصد زیر قیمت روز بازار اعلام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید