میوه های عید 25 درصد زیر قیمت بازار عرضه می شود

اسماعیل گادری فر گفت: هنوز قیمت تحویل محصولات مشخص نشده است اما قطعا این محصولات 25 درصد زیر قیمت بازار به مردم عرضه می شود. امسال برای اولین بار توزیع هوشمند و توزیع خانه به درب در کلان شهرها توزیع می شود.

به گزارش رجانیوس، یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس از ورود مجلس به موضوع قیمت تضمینی خرید سیب و شب عید خبر داده است.

حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به اینکه کارشناسان خوبی در کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی وجود دارد، گفت: با توجه به اخباری مبنی بر خرید گرانی سیب و پرتقال در شب عید، مجلس قطعا این موضوع را بررسی و گزارش خواهد کرد. «ما به ملت خدمت خواهیم کرد.

وی افزود: از فردا بررسی این موضوع را آغاز می کنیم.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی موضوع گرانی سیب و پرتقال در شب عید را تکذیب کرد.

اسماعیل گادری فر همچنین خاطرنشان کرد: این سازمان سیب کوهی درجه یک بین 8500 تا 9500 تن و پرتقال بین 7500 تا 8500 تن و فقط از باغداران، سورتینگ ها و یخچال های دارای مجوز تحت پوشش سازمان ها خریداری کرده است، خیر، اما این محصولات قطعا بی خطر . . 25 درصد زیر قیمت بازار به مردم ارائه می دهد.

وی افزود: امسال برای اولین بار توزیع هوشمند و درب منازل در کلان شهرها توزیع می شود.

قادری فر همچنین موضوع خرید میوه با قیمت بالاتر از واسطه ها را تکذیب کرد و گفت: این موضوع قطعا کذب محض است و ما به شدت تکذیب می کنیم زیرا طبق دستورالعمل مصوب ستاد تنظیم بازار و شورای قیمت گذاری محصولات اساسی کشاورزی از باغداران خرید می کنیم. یا سورتر و یخچال میخریم.

  شرایط برای واردات خودرو تعیین شد

دیدگاهتان را بنویسید