ناراحتی ایران خودرو از رسانه ملی

11164 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، متن بیانیه گروه صنعتی ایران خودرو به شرح زیر است:

به نام خدا

از نهم بهمن ماه سال گذشته با آغاز به کار تیم مدیریت فعلی ایران خودرو و اتخاذ رویکردهای جدید و در مدت کوتاهی، دستاوردهای مهمی در زمینه تولید، عرضه و کیفیت برای این گروه صنعتی رقم خورده است. خودروها و تداوم اجرای رویکردهای فعلی اهمیت دیگری می دهد. از جمله این دستاوردها کاهش وسایل نقلیه با کمبود قطعات یدکی است. تعداد این خودروها در نهمین باخمن بیش از 80 هزار دستگاه بوده که در حال حاضر کاهش چشمگیری داشته است و در همین مدت بیش از 120 هزار دستگاه خودرو بین مشتریان توزیع شده است، بنابراین در دو ماه پایانی سال گذشته. تحویل و تحویل خودرو به مشتریان نسبت به 10 ماه گذشته 17 درصد افزایش داشته است به همین دلیل بر خلاف عرف بازار در سال های گذشته در روزهای پایانی سال 1400 اکثر محصولات نه تنها قیمت خودرو به بازار افزایش یافت. سقوط نکرد اما در برخی موارد شاهد کاهش قیمت بودیم.

کاهش تعداد بدهی های معوق به مشتریان نیز دستاورد دیگری است که از 25000 واحد در نهم باخمن سال گذشته به 15000 واحد در 14 فروردین 1401 کاهش یافت.

کارگران پرتلاش گروه صنعتی ایران خودرو با همراهی تامین کنندگان با تلاش جهادی توانستند با مونتاژ و تحویل خودرو حتی در ایام تعطیلات نوروز از جمله سیزدهم فروردین، عرضه به بازار خودرو را افزایش دهند تا علاوه بر تکمیل و تجاری سازی 4500 دستگاه خودرو در سیزدهم فروردین ماه در کارخانه های تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر کشور، بیش از 20000 دستگاه خودرو تنها از 25 اسفند 1380 تا 14 فروردین 1380 تا تخلیه کامل پارکینگ اصلی ایران حمل و تحویل شد. هودرو در سایت مرکزی. شایان ذکر است طبق روال فعلی ایران خودرو هرگونه انتقال خودروهای معیوب در محدوده خارج از سایت های تولیدی ایران خودرو ممنوع بوده و طرح در این خصوص اساساً بی اساس است.

  دوز چهارم واکسن کرون غیرقابل پیش بینی است

تمامی خودروهای موجود در پارکینگ های جانبی خودروهای تجاری هستند و برای مشتری مشخص است که در حین حمل و نقل منتظر دریافت شماره پلیس هستند.

همچنین گروه صنعتی ایران خودرو به منظور افزایش رضایت مشتریان، گارانتی تمامی 1401 محصول را به سه سال یا 60 هزار کیلومتر افزایش داد.

تیم مدیریتی فعلی گروه صنعتی ایران خودرو که هدف آن خدمت رسانی به مردم است، با توجه به منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و اجرای اعضای هشت گانه رئیس جمهور، ماموریت اصلی خود را افزایش تولید، تحویل خودرو با کیفیت به مشتریان و به منظور جلب رضایت آنان، هرگونه انتقاد سازنده را با جدیت و علاوه بر تلاش برای رسیدن به این هدف، پیگیری می کند. مخرب نیست، به نفع مردم و مشتریان استقبال می شود.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید