ناشر رد صلاحیت لاریجانی

آخرین اقدام این گروه در انتشار نامه محرمانه درباره دلایل رد صلاحیت لاریجانی از شورا نشان از طراحی رسانه ای آنها دارد.

به گزارش رجانیوس به نقل از نماینده، رد صلاحیت علی لاریجانی از شورای نگهبان انتخابات ریاست جمهوری از همان ابتدا حاشیه ساز بود.

هرکسی که دنبال حواشی بوده و از این فضا بهره برده است، می تواند در جای خود مورد توجه قرار گیرد. اما آخرین اقدام این گروه در انتشار نامه ای محرمانه درباره دلایل رد صلاحیت لاریجانی از شورا نشان از طراحی رسانه ای آنها دارد.

یک روزنامه نگار مهاجر نامه محرمانه ای را در فنلاند منتشر کرد. این روزنامه‌نگار به اصطلاح مهاجر، با اینکه پدرش کارمند دولتی بوده، رزومه قابل توجهی ندارد و چندان شناخته شده نیست که بتواند شخصاً چنین مدرکی را دریافت کند. بنابراین او باید از طریق استخدام مؤثر به چنین دسترسی ای دست یافته باشد و فقط به دستور مافوق خود عمل کرده باشد.

شواهد نشان می دهد که همین تیم رسانه ای در یک سایت معروف که سال ها به طور غیررسمی از روحانی و لاریجانی حمایت کرده است، نامه را در اختیار یک روزنامه نگار مهاجر در فنلاند قرار داده و به این نامه دسترسی پیدا کرده است، زیرا به دلیل محرمانه بودن آن از نظر قانونی جرم محسوب می شود. عواقب این تخلف برای فرد خارج از ایران و اینکه بتواند از توجیه خود در داخل استفاده کند.

پس از این اقدام به خصوص شب گذشته با فعال سازی برخی از شرکت کنندگان در این طرح در باشگاه و سایر بخش های فضای مجازی، دست به موج زدایی علیه هیئت امنا زدند و با رفتاری بی تفاوت، نمایشی تصنعی ترتیب دادند.

  جزئیات سفر رئیس جمهور به قطر اعلام شد

عجیب است در حالی که برخی اصلاح طلبان سکوت کرده اند، برخی اصولگرایان به شورای نگهبان حمله می کنند و خود آیت الله جنتی را تخریب می کنند. اگرچه رفتار گردانندگان سایت که سال هاست معیشت آنها قطع شده است، نشان از مصیبت مسدود شدن کسب و کار آنها دارد، اما امیدواریم نهادهای امنیتی در هنگام اجاره نامه های محرمانه در خارج از کشور نسبت به پیگیری و برخورد با این اطلاعات حساس باشند.

دیدگاهتان را بنویسید