نامه ای برای شکست دادن دشمنان پایگاه اطلاع رسانی رجا

اولین؛ امام عزیزمان فرمودند ببینیم کدام یک از رفتارها و گفتارهایمان دشمن را خوشایند می کند و حکومت را بدبخت و دلشکسته می کند و به ما بگو که باید از آن دوری کنیم.امیدوارم این دست نوشته دشمنان و دوستان را خوشحال کند.

دومین؛ میدونم نبودم و نیستم ولی خداروشکر تهمت و دروغ و تهمت روزانه در فضای غبارآلود رسانه ها علیه این بنده خدا کوچولو و امثالهم و البته اگر آبرو و علاقه بیشتر نبود. ، گذشته از. این اتهام بی اساس اخیر را نیز نادیده گرفتم. اما در این مورد سکوت را ضمیمه سناریوی خطرناک دشمن دانستم و با مراجعه رسمی به دادگاه ویژه روحانی تلاش کردم به سهم خود در روشنگری حقیقت و خنثی کردن نقشه رسانه ای بیگانگان علیه مظلومان عمل کنم. نظام و حکومت اسلامی.

سوم؛ خدا را شکر که با توضیحات صحیح آقای حاج طیب نقشه شوم جبهه های رسانه ای آمریکا، انگلیس و عربستان برای ایجاد تفرقه و ایجاد تفرقه در داخل و شورش بین نیروها تا حدودی خنثی شد و نقش آفرینی کرد.

چهارم؛ اگرچه سخنان قبلی حجت الاسلام حاج مهدی طیب در فایل صوتی و تصویری بعدی توسط ایشان تصحیح و تصحیح شد و من را از پیگیری این شکایت ناخوشایند منصرف کرد، اما پروازهای این چند روزه و هیجان و عطش در جبهه رسانه ها دشمنان ملت بارها به ما نشان داده است که چقدر مشتاقانه به دنبال کوچکترین فرصتی برای ضربه زدن به افکار عمومی، امید و ایمان مردم عزیز ایران و چشم انداز لکه دار کردن چهره درخشان و ولایتمدار نظام هستند. منبر مثل ما

  فراز و نشیب روابط ایران و ونزوئلا/ بهبود روابط دولت سیزدهم با آمریکای لاتین

پنجم؛ وَمَا أُبَرِّىءُ نَفْسِی نِنَّ النَّفْسَ لأَمَّارَةٌ بِالسُّواءِ مِلاَّ مَا رَحِمَ رَبِّیَ … پناه بردن به او و استعانت از او. شما می توانید این کار را انجام دهید

سرباز کوچک انقلاب اسلامی میثم نیلی

دیدگاهتان را بنویسید