نام اندروید 14 مشخص شده است

12823 خبر اولیه

به گفته وب سایت 9to5Google، آخرین نمونه از آن اندروید 10 بود که با نام “Tart to” نیز شناخته می شود. اما نام این دسر همچنان توسط تیم های توسعه داخلی گوگل استفاده می شود و ما از قبل می دانیم که اندروید 14 چه نامی خواهد داشت.

تغییر کد جدیدی در پروژه منبع باز اندروید (AOSP) منتشر شده است که می توانید نکات آن را مشاهده کنید. البته اطلاعات زیادی در این تغییر وجود ندارد، اما اکنون می دانیم که اندروید 14 در داخل به عنوان یک کیک معکوس شناخته می شود.

گوگل ماه آینده در رویداد I/O خود در سال 2022 سیستم عامل اندروید 13 را معرفی خواهد کرد. این اندروید جدید به عنوان دسر تیرامیسو شناخته می شود.

گوگل تا سال 2010 نام رسمی اندروید خود را با دسر تزئین می کرد، اما اندروید 10 این روند را متوقف کرد زیرا احتمالا گوگل نتوانسته دسر مناسب و جهانی با حرف Q پیدا کند، البته برای این نسخه، “Tart to” در بین کارکنان درج شده بود.

در چند سال گذشته اندروید 11 کیک قرمز مخملی و اندروید 12 مخروط برفی نامیده می شود. تصمیم به استفاده از نام «کیک وارونه» برای اندروید 14 واقعاً مهم نیست، بنابراین ما انتظار نداریم که گوگل را با کیکی با تم اندروید ببینیم.

در سال 2013، این شرکت با همکاری یک شرکت شکلات سازی، سیستم عامل خود را کیت کت نامید. پیش از این از بیسکویت معروف و خوشمزه Oreo برای اندروید 8 استفاده شده بود.

منبع: همشهری

پایان /

  دلیل ترس غرب از سفر آلنا دوهان به تهران چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید