ناکامی‌ها و شکست‌های اسرائیل از جمهوری اسلامی باعث اخراج رئیس دفتر موساد در ایران شد/سانسور حرفه‌ای صهیونیستی با محوریت جنسیت.

گروه سیاسی رجانیوز: سازمان اطلاعاتی موساد اخیرا اعلام کرد که دو زن را در دو سمت حساس در این سازمان منصوب کرده است. در اطلاعیه موساد مدعی شد: برای اولین بار در تاریخ این موسسه، زنی با نام اولیه «ک» به سمتی حساس منصوب شده است. موساد “دفتر ایران”. خانم دیگری با نام اختصاری “الف” به سمت مهمی – رئیس سازمان اطلاعات “جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات” منصوب شد.

در خبر بعدی که در رسانه های غربی و صهیونیستی منتشر شد، به شدت بر زن بودن افراد تازه منصوب شده تاکید شد و وانمود کردند که این خبر یک دستاورد و موفقیت است، اما حقیقت این است که رئیس دفتر ایران به دلیل عقب نشینی ناکامی هایی که چندین سال موساد داشت به عبارت دیگر، اگر رئیس قبلی دفتر ایران موساد موفق بود و شکست های بزرگی برای صهیونیست ها ایجاد نمی کرد، دلیلی برای برکناری او وجود نداشت.

لازم به ذکر است که چند ماه پیش که رئیس سازمان اطلاعات سپاه پس از 13 سال خدمت تغییر کرد، رسانه های صهیونیستی و غربی سعی کردند از این تغییر پس از 13 سال به نفع خود استفاده کنند و آن را نقطه ضعف ایرانیان قرار دهند. اطلاعات اما حالا که رئیس دفتر ایران موساد به دلیل حجم ناکامی های بی سابقه برکنار شده است، همین رسانه جنسیت فرد جدید (زن بودن) را به عنوان یک موفقیت و دستاورد برجسته می کند!

یکی از ناکامی های آشکار موساد و سران رژیم صهیونیستی این است که نفتالی بنت مدعی اجرای استراتژی «مرگ بر ایران با هزار ضربه» است، اما ناکامی های پی در پی رژیم صهیونیستی، هر دو در برابر رژیم صهیونیستی. مقاومت در لبنان و فلسطین و همچنین شکست رژیم در جبهه داخلی و تشدید تنش. صهیونیست ها مجبور به برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در چهار سال گذشته شدند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

یکی از ناکامی ها و نگرانی های بزرگ رژیم صهیونیستی، اعلام نگرانی دوقلوی داخلی موساد، شاباک (سرویس اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل) است که نسبت به تشدید خشونت و هرج و مرج در انتخابات آتی این رژیم به دلیل نفوذ ایران هشدار داد. و دستکاری .

در همین رابطه، روزنامه تایمز اسرائیل اخیرا نوشت: گزارش ها حاکی از نگرانی آژانس امنیتی شباک از احتمال دخالت خارجی در انتخابات آتی اسرائیل از حملات سایبری ایران و روسیه است. شاباک نگران است که پس از جنجال نمایندگان کنست، شهروندان مرتکب خشونت و هرج و مرج سیاسی شوند.

منبع: روزنامه کیهان

دیدگاهتان را بنویسید