نتیجه طرح کاتالوگ الکترونیک و حمایت دولت از بورس

14496 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، احسان خاندوزی در حاشیه جلسه شورای گفت و گوی دولت و خصوصی به خبرنگاران در خصوص کاتالوگ الکترونیکی یادآور شد: این طرح روند اعلام شده را طی می کند، اما هنوز به ستاد اقتصادی دولت نرسیده است و خواهیم داشت. زمانی که تصمیم دیگری توسط دولت اتخاذ شده است، گزارش دهید.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر تغییر مشکوک سیاست دولت در بازار سرمایه، تاکید کرد: انتشار چنین اخباری ابهاماتی ایجاد کرده است، اما گزارش می دهم تا امروز بر اساس جلساتی که در ستاد اقتصادی دولت برگزار شده است. ، همین چارچوب مشخص شده است در بهمن 1400 در دستور کار دولت قرار دارد.

خاندوزی گفت: انتظار دولت از وزارتخانه های تولید، اقتصاد و بانک مرکزی این است که تخلفی در این زمینه صورت نگیرد و هماهنگی نهادهای اقتصادی دولت باید به گونه ای باشد که شبهه رفع شود.

وی گفت: وضعیت بازار سرمایه به گونه ای است که نیاز به تحلیل با همه متغیرهای داخلی و خارجی موثر بر کل اقتصاد ایران دارد و جایگاه ستاد اقتصادی دولت همچنان بر تقویت بنیادی و اساسی است.

وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه دولت تسلیم احساسات بازار نمی شود، یادآور شد: اعلام 10 در بورس موثر بود و روند ماه های بعد نشان داد که شرایط مساعدی حاکم بوده است اما اتفاقاتی در عرصه بین المللی و داخلی رخ داد. سیاست هایی که منجر به ایجاد ابهام در بازار سرمایه شد.

وی در پایان تصریح کرد: مجوزهای دولت در خصوص بورس با جدیت پیگیری می شود و هیچ مجوزی برای خروج وجود ندارد.

  کاهش مرگ روزانه عروق کرونر به 3 نفر

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید