نحوه شستشوی فرش کثیف با قالیشویی در تهران جم

یکی از مهمترین تاکیدات اسلام نجاست و طهارت است که امروزه در علم ثابت شده است. کثیفی یکی از عوامل مهم در انتقال بیماری است. پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمودند پاکیزگی نشانه ایمان است. و یکی از نکاتی که در قالیشویی تهران جام تمیز کردن فرش آلوده به ادرار یا لکه خون رعایت شده و همیشه در اولویت است.

زمانی که فرش یا موکت آلوده به ناخالصی های انباشته نشده باشد، می توانید با ریختن آب تمیز روی سطح فرش، فرش را تمیز کنید. برای این کار باید تمام قسمت نجس در آب غوطه ور شود. سپس آب باید از فرش خارج شود

قوانین شستشوی فرش لکه دار

وقتی فرش ما نجس شد ابتدا باید طبق دستورات دینی آن را تمیز کنیم تا در انجام واجبات روی آن مشکلی نداشته باشیم. ما این فرصت را داریم که از سه نوع آب برای شستن فرش کثیف استفاده کنیم که در ادامه می بینیم:

 • آب سرد
 • یه کمی آب
 • آب روان مرتبط با کور

شستن فرش کثیف با آب سرد

در بین این 3 نوع آب، اولویت تمیز کردن فرش و موکت با آب تمیز است. که مخزن آن باید دارای ارتفاع و عرض معینی باشد، مخزن آب نامیده می شود. این آب برای تمیز کردن فرش بهترین است. که اگر در نظر بگیریم که هر قسمت حدود 10 سانتی متر است. این مخزن حدود 200 تا 300 لیتر آب دارد که معمولاً در یک خانه مسکونی یا آپارتمان وجود ندارد. و بهتر است قالیشویی تاجیکستان ساپارد کلیه مراحل شستشوی فرش را طبق شرع و اسلام انجام دهد. و نگران تمیز کردن، شستن، تخلیه یا خشک کردن فرش کثیف نباشید.

  سپرده گذاری وام به نام مستاجران به بانک ها

فرش کثیف را با آب جاری متصل به آب کر بشویید

شستن فرش کثیف با این آب بسیار راحت تر است زیرا حاوی آب لوله کشی است. و خیس کردن فرش با آب روان اشکالی ندارد. اما شرایط زهکشی و نظافت فرش کثیف در منزل کمی سخت تر است و باید آن را به قالیشویی در تهران سپرد.

فرش را با کمی آب بشویید

آب خلیل در واقع به آبی گفته می شود که در دیگ یا کاسه نگهداری می شود. می توانید فرش را با این نوع آب شستشو دهید. اما لکه های ناخالصی می تواند روی سطح فرش باقی بماند. در قدیم آب نبود و در خانه ها حوضی به ابعاد بزرگتر می ساختند و با گذاشتن فرش در این حوض مشکلات قالیشویی اسلامی را حل می کردند.

اما امروزه که شرایط کاملاً تغییر کرده، آب لوله کشی در خانه ها وجود دارد و تقریباً همان آب تمیز است، اما فضا و شرایط کافی برای شستن فرش نجس وجود ندارد.

فواید شستن فرش کثیف در قالیشویی

با توجه به شرایط امروزی، نظافت فرش در منزل دیگر یک کار اصولی و صحیح نیست. از آنجایی که اگر حیاط بزرگی دارید فضای کافی وجود ندارد، واقعا مقرون به صرفه نیست. و عواقب زیادی در پی خواهد داشت. از مصرف بیش از حد آب گرفته تا خشک شدن فرش و کمردردی که ممکن است بعد از شستشوی فرش ایجاد شود.

بدون نگرانی می توانید از طریق تماس با قالیوشی تهران جم درخواست خود را ثبت کنید و همکاران ما بلافاصله به شما اعزام شده و خدمات ذکر شده را ارائه می دهند.

  انفجاری در مسجد پل هشتی کابل رخ داد

تلفن تماس: 02122304263

برخی از خدمات قالیشویی تهران جم:

 • نظافت مبل در تهران
 • قالیشویی در تهران
 • رفوگاری در تهران
 • تعمیر فرش

شستن فرش کثیف با شامپو فرش

همانطور که در بالا توضیح داده شد، برای اطمینان از آلوده نشدن فرش باید از یکی از روش های ذکر شده استفاده کنید. اما مراحل زیر می تواند برای آرامش شما موثر باشد.

 • شامپو فرشی را انتخاب کنید که با الیاف فرش ها سازگار باشد و تصمیم بگیرید.
 • با استفاده از یک برس نرم، ناحیه لکه‌دار را با شامپو فرش تمیز کنید.
 • با استفاده از یک پارچه تمیز کف را از روی فرش جدا کرده و سپس جاروبرقی بکشید
 • کولر را روشن کنید تا هوا سریعتر خشک شود

سوالات متداول

شماره خوب برای قالیشویی در تهران
– در خدمت شما: 02126314608

قالیشویی تهران جم چه مزیتی نسبت به رقبا دارد؟

در صورت ثبت سفارش آنلاین ((20% تخفیف ویژه)) دریافت کنید کافیست به سایت تهران جم سر بزنید

چرا قالیشویی تهران جام؟

قالیشویی تهران جام دارای 35 سال سابقه درخشان در زمینه شستشوی مبل و فرش در شهر تهران می باشد. یکی از مراکز مجاز و عضو رسمی انجمن قالیشویی تهران می باشد که خدمات خود را در تمامی نقاط تهران ارائه می دهد. قالیشویی تهران شعبه های زیادی در مناطق مختلف تهران دارد. جدیدترین شعبه قالیشویی تهران جم در منطقه 8 تهران یعنی قالیشویی نارمک می باشد که در این منطقه واقع شده است و ساکنین محترم نارمک می توانند خدمات مورد نظر خود را از این شعبه دریافت کنند.

تلفن تماس: 02122304263

تلفن تماس: 02126314608

  اطلاعیه برنامه جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا

آدرس سایت: tehranjam.org

دیدگاهتان را بنویسید