نحوه وارد کردن شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت

نحوه درج شماره شبای بانکی دریافت سود سهام عدالت برای سهامداران عدالت که هنوز سود سهام خود را دریافت نکرده اند، اعلام شد.

به گزارش رجانیوس، شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه حساب (سمات) با صدور اطلاعیه ای خطاب به مشمولان سهام عدالت که موفق به دریافت سود سهام عدالت در سال 1398 نشده اند، از آنها خواست تا هر چه سریعتر شماره شبای بانکی خود را تعدیل کنند.

در این اطلاعیه آمده است: افرادی که هنوز سود عادلانه خود را دریافت نکرده اند می توانند با ثبت شماره شبای معتبر در سامانه های سپرده گذاری مرکزی و به دو صورت سود سهام خود را دریافت کنند.

ثبت نام و احراز هویت در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (sejam.ir) و درج شماره شبای معتبر در سایت sahamedalat.ir دو روشی است که مشارکت کنندگان در دادگستری می توانند شماره شبای بانکی خود را تغییر دهند.

همچنین اعداد نامعتبر، بلوکه شده، راکد، مشترک (دو امضایی)، ارزی و بلندمدت از مهم ترین دلایلی است که برخی از سهامداران قادر به کسب سود از سال 1398 نیستند.

در این راستا کلیه سهامداران سهام عدالت می توانند با مراجعه به سامانه سجام و یا سایت سهام عدالت از وجود شماره شبای معتبر خود در شرکت سپرده گذاری مرکزی اطمینان حاصل کنند.

  پرداخت آنلاین بیمه کارگران ساختمانی

دیدگاهتان را بنویسید