نسل پنجم فلسطین هرگز به اندازه امروز قوی و استوار نبوده است/ رزمندگان جبهه مقاومت عرصه را بر آمریکا تنگ کرده اند.

گروه سیاسی رجانیوز: سردار سرتیپ اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز در یادواره سردار شهید حسین پورجعفری در گلزار شهدای بین المللی کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی و یارانش به ویژه شهید حسین جعفری پور گفت: در دی ماه امسال دو مناسبت مهم است که مردم ما به این امر اهتمام جدی دارند.

من گزارش میدم رجانیوز; وی با اشاره به اینکه یکی از این دو مناسبت نهمین روز بصیرت و میثاق با ولایت و دیگری سیزدهمین روز شهادت قهرمان جبهه مقاومت سردار سپهبد قاسم سلیمانی است، گفت: امسال این دو بزرگوار مجالس با دو مناسبت زیبای فاطمی مزه دار شد.

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه اول آذرماه روز شهادت حضرت زهرا(س) و پایان آذرماه سالروز میلاد حضرت زهرا(س) است، افزود: در این موارد دی ماه سال جاری با عطر و طعمی همراه است. نام و حضور حضرت زهرا (س)

وی با اشاره به اینکه فردا روز فاطمه دیگری است که راه حضرت زهرا علیهاالسلام را طی می کند، گفت: آن حضرت ام البنین علیها السلام مادر حضرت ابوالفضل علیه السلام است که امیرالمؤمنین علیه السلام را همراهی کرد. ). ) و در کربلا مادر بود، چنان شد که چهار پسر خود را به همراه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تقدیم اسلام کرد.

شهید پورجعفری برادر و یاور حاج قاسم و همه رزمندگان جبهه مقاومت بود

سردار کاآنی با بیان اینکه این روزها حرف های زیادی درباره شهید سلیمانی گفته شده و هرچه بتوان از فضایل این شهید گفت همچنان جای خود دارد، گفت: صحبت از یارانی که با او زندگی کردند نیز مهم است.

وی با اشاره به اینکه شهید پورجعفری حدود 40 سال به طور مستمر در کنار شهید سلیمانی و با اخلاص، شجاعت و عشق عمیق به شهید سلیمانی بود، افزود: وی برادر و یار حاج قاسم و همه رزمندگان جبهه مقاومت بود.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهید سلیمانی ارتباط عمیقی با جبهه مقاومت داشت اما به دلیل مشغله کاری نتوانست با همه صحبت کند و شهید پورجعفری رابط او با این رزمندگان بود. فرمانده.

وی با اشاره به اینکه شهید پورجعفری آنقدر پاک و دوست داشتنی بود که اگر روزی بدون دیدن شهید سلیمانی می گذشت، آن روز شب نمی شد، ادامه داد: به یاد شهید سلیمانی به ستارگان درخشانی که با حاج قاسم حرکت می کردند توجه کنید و پیروزی جبهه مقاومت که بر مقام شهید سلیمانی می افزاید.

  بحث مالکیت جزایر ایرانی از کجا آمد؟

سردار قاآنی با بیان اینکه وقتی یاد و خاطره شهدایی را که در کنار حاج قاسم بودند گرامی می دارید و آنها را گرامی می دارید روح شهید سلیمانی را نیز شاد می کنید، گفت: شهید حسین پورجعفری، شهید ابومهدی المهندس و سایر شهدا ایثارگرانه راه را ادامه دادند. حاج قاسم و اینکه راه را محکم کردند.

شهدا با تمام وجود در دفاع از انقلاب ایستادند

وی با اشاره به اینکه وقتی مجلس بزرگداشت شهدا برگزار می کنیم مجلس عزا نیست و این مجالس تلاوت عزت و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اقتدار انقلاب است و افزود: مجلس عزاداری است. شهدا مظهر اقتدار و ارزش های الهی است که در مکتب اسلامی و شیعه وجود دارد.

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه شهدای ما برای ملت ایثارگری که با جان و دل در دفاع از انقلاب ایستادند، تابلویی زیبا شده اند، گفت: کرمان ثابت کرده است که در دفاع از اسلام و انقلاب فداکاری کرده است.

وی با بیان اینکه شهدا در دو بخش برای ما پیام دارند، گفت: بخش اول ویژگی های ارزشمند آنها است که آنها را به صحنه «آی ربهم یرزگون» رساند و بخش دوم ویژگی های شهدایی است که راه سختی را انتخاب کردند. نور ولایت

سردار کعانی بیان کرد: شهدا این راه را در میان دشمنان جنایتکار اعم از آمریکا و اسرائیل پیمودند به گونه ای که علاوه بر حفظ نظام مقدس اسلامی، مردانه از فرزندان معنوی رسول خدا در سراسر جهان که مورد ظلم و ستم قرار گرفتند نیز دفاع کردند. تکبر .

رزمندگان جبهه مقاومت میدان عمل را بر آمریکا تنگ کردند

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با وجود جنایات 40 ساله آمریکا سربلند است، گفت: انقلاب اسلامی درس زندگی عزتمندانه را به جهانیان آموخته است و شهدا پیشتاز این درس هستند.

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی هر تهدیدی را به فرصت تبدیل کرده است، دست فرزندان رسول الله (ص) را در سراسر جهان گرفت و آنها را بزرگ کرد، افزود: فلسطین، یمن، سوریه. و هر جا و علم مقاومت باشد. رزمندگان جبهه مقاومت قیام کردند و از شهدای ما همچون شهید سلیمانی الگو گرفتند و عرصه را بر آمریکا تنگ کردند.

وی با بیان اینکه در دو ماه اخیر نهضت مقاومت حزب الله که نه دولتی است و نه ناو هواپیمابر، فرهنگ مقاومت را از انقلاب اسلامی گرفته است، با دو جلسه و بدون تیراندازی، حق تفرقه را به دست آورد. مرز دریایی که در دنیا بی سابقه است. این تاریخ است، تصریح کرد: شاید سال ها جنگ طول کشید تا این حق به دست بیاید اما امروز شاهد اقتدار حزب الله و جبهه مقاومت هستیم.

  عبدالملکی: برای تقویت هماهنگی در دولت استعفا دادم/ سرباز انقلاب و دولت خواهم ماند

نسل پنجم فلسطین هرگز به اندازه امروز قوی و استوار نبوده است

سردار قاآنی با اشاره به اینکه مکتب شهید سلیمانی، مکتب شجاعت و اقتدار و مخالفت با استکبار و قلدری در جهان است، گفت: در فلسطین با سنگ جنگیدند اما امروز شاهد نسل پنجم فلسطین هستیم که اجدادشان برای حدوداً جنگیدند. 75 سال، هرگز آنقدر قوی و با آنها قوی نبودند.

وی با بیان اینکه در نبرد سیف القدس که در ماه رمضان سال گذشته رخ داد، رژیم اسرائیل به جبهه مقاومت هشدار داد که اگر تا دو ساعت از مسجد الاقصی خارج نشوید، شما را خواهیم زد. ، و ادامه داد: بیش از سه هزار موشک به سمت آنها شلیک شد

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در جنگی که در ماه محرم رخ داد، تنها یک گروه از مقاومت فلسطین وارد جنگ با اسرائیل شد و روز دوم تمام نشد، رژیم صهیونیستی که جنگ را آغاز کرد، درخواست آتش بس کرد.

نیمی از ارتش اسرائیل در کرانه باختری مستقر هستند

وی با بیان اینکه اکنون و برای اولین بار در عمر رژیم صهیونیستی بیش از نیمی از ارتش این رژیم در کرانه باختری مستقر است، گفت: کرانه باختری منطقه محدودی به وسعت نیمی از استان کرمان است که نیمی از آن ارتش اسرائیل مستقر است.

سردار قاآنی با اشاره به اینکه بچه های مقاومت فلسطین در مقابل این ارتش ایستادند و اجازه حرکت ندادند، افزود: تمام سیستم امنیتی رژیم صهیونیستی برای یافتن جوانی که به سمت آنها تیراندازی کرد بسیج شد اما ممکن است او نه بعد از یک هفته که دوباره به آنها شلیک کرد، او را کشتند.

ماجرای سرنوشت نخست وزیر رژیم صهیونیستی

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: پنج دوره انتخابات برگزار کرده‌اند و در تمام این پنج دوره نتوانسته‌اند دولتی را انتخاب کنند که یک سال دوام بیاورد و او را بدترین و جنایت‌کارترین فرد رژیم خود می‌دانند.

وی با اشاره به نامه 27 صفحه ای نخست وزیر رژیم صهیونیستی که حدود 8 ماه قبل از برگزاری انتخابات نوشته شده بود، آن را نامه ای خطاب به مردم ساکت اسرائیل دانست و افزود: در این نامه نخست وزیر رژیم صهیونیستی ابراز نظر کرد. رنج خود

  سدانی که کار را برای دو خودروساز داخلی سخت خواهد کرد!

سردار کعانی با بیان اینکه ارتش اسرائیل مایه ننگ شده و هیچکس نمی خواهد به ارتش صهیونیستی بپیوندد، ادامه داد: در این نامه مکتوب یهودیان دو بار در تاریخ حکومت کرده اند و در دوره اول به مدت 80 سال درگیری باعث سقوط آنها شده است. مرحله دوم که حدود 75 سال به طول انجامید، مجدداً با اختلافات ویران شد. امروز هم اختلافاتشان آنقدر زیاد است که در حال فروپاشی است.

اسرائیلی ها منتظر پایان 25 سال هستند

وی با اشاره به اینکه مراکز تحقیقاتی دنیا در حال بررسی این سوال هستند که این 25 سالی که حضرت آقا فرمودند چه زمانی می رسد که اسرائیل از بین می رود، گفت: آنها می دانند که نه تنها چیزی به دست نیاورده اند بلکه بسیاری از مناطق را از دست داده اند. دادند.

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه آمریکا با ننگ از منطقه خارج خواهد شد، افزود: آمریکا به سرنوشت شوروی دچار خواهد شد و مراکز تحقیقاتی آنها نیز این موضوع را تایید می کنند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا بزرگترین ضربه را از انقلاب اسلامی ایران خورده و از قدرت جبهه مقاومت بسیار می ترسند، گفت: رئیس جمهور آمریکا که راه رفتنش قوی است، رفتاری استیصال آمیز دارد که نتیجه آن است. ناامیدی آمریکا

ما باید در نبرد واقعی خود با آمریکا با اقتدار بایستیم و پست نباشیم

سردار کاآنی با بیان اینکه سخنان دیروز مقام معظم رهبری ارزش چندین بار شنیدن را دارد و باید در بین بانوان کشور شنیده شود گفت: شما تا شب های قدر ما را می بینید خوشحال هستید که چگونه همین مردم به درگاه خدا گریه می کنند و گریه می کنند و فکر می کنید مردم ایران از شما اطاعت می کنند».

وی با اشاره به اینکه باید در مبارزه واقعی با آمریکا با اقتدار بایستیم و کوتاه نیاییم، افزود: به برکت خون شهید سپهبد قاسم سلیمانی راه مقاومت همچنان روشن و پر افتخار خواهد بود. “

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه شهید سلیمانی و شهید پورجعفری از کرمان برخاستند، گفت: به همه شهدای بزرگ کرمان درود می فرستم و از خداوند متعال خواستار ادامه این راه الهی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید