نشانک های جدید توییتر در رنگ های جدید

16505 خبر اولیه

بر اساس گزارش سرمقاله به نقل از یورونیوز، توییتر ایلان ماسک دنیایی است که در آن می توانید یک چک مارک آبی برای حساب شخصی خود با قیمت 8 دلار خریداری کنید. برخی از حساب‌ها اکنون نشان‌های آبی و مربی را به نشان‌های طلایی و خاکستری تغییر می‌دهند.

طبق توییتی که این شرکت در 10 دسامبر ارسال کرد، خدمات تأیید صحت توییتر از 12 دسامبر مجدداً راه اندازی شده است و به زودی برخی نشانک های جدید را در جدول زمانی خود خواهید دید.

اگر قبلاً به آنها توجه کرده اید و نمی دانید این علامت طلایی توییتر به چه معناست، پاسخ این سؤال در این مقاله است.

داستان های توییتر از پایان سال 2022 همه جا بود. آقای ماسک در 27 اکتبر قراردادی را برای خرید توییتر به مبلغ 44 میلیارد دلار امضا کرد. از آن زمان، پلت فرم شبکه اجتماعی به دلیل اخراج های گسترده و کوهی از عدم اطمینان در مورد آینده “اپلیکیشن پرواز” مورد انتقاد قرار گرفت.

در 9 نوامبر، توییتر سرویس اشتراک خود، آبی توییتر را برای کاربران آمریکایی برای اولین بار راه اندازی کرد. کمتر از 48 ساعت پس از راه اندازی آن در کشور و پس از شروع استفاده ترول ها از این سرویس، Twitter Blue حذف شد. پس از شروع موجی از حساب‌های جعلی، حساب‌های جعلی و «مِم‌ها»، توییتر یک تیک خاکستری اضافی را به عنوان «رسمی» برای حساب‌های خاص اضافه کرده است. تیک راهی برای انجام کاری است که تیک آبی در اصل انجام داد: هویت کاربر را ثابت کنید. البته ایلان ماسک باز هم به این نتیجه رسید که علامت خاکستری رسمی هم خوب نیست.

  خرید آنلاین در ماه اکتبر 38 درصد افزایش یافته است

یک ماه بعد، پلتفرم آبی توییتر در 12 دسامبر دوباره راه اندازی شد، اگرچه مشخص نیست که آیا به طور کامل راه اندازی شده است یا خیر. طبق یک توییت در 10 دسامبر، اشتراک آبی توییتر 8 دلار در ماه برای دسکتاپ و 11 دلار در ماه برای iOS هزینه خواهد داشت.

با راه اندازی مجدد پلتفرم آبی توییتر، فرآیند تأیید جدیدی با تیک های طلایی و خاکستری معرفی شد. از زمان انتشار این خبر، اکانت توییتر با نشانک طلایی مشخص شده است که طبق توییت 10 دسامبر این شرکت رسما “نشانک طلایی” نامیده می شود.

علامت طلا به چه معناست؟

شما قبلاً در مورد کنه های آبی یاد گرفته اید، اما اکنون زمان آن است که در مورد کنه های طلایی و خاکستری یاد بگیرید. بر اساس یک توییت 10 دسامبر در توییتر، “تیک طلایی” که برای بسیاری از مردم زرد به نظر می رسد، نشان دهنده مشاغل تأیید شده است. طبق بخش پرسش‌های متداول آبی توییتر، چک طلایی نشان می‌دهد که دارنده آن یک «حساب تجاری تأیید شده رسمی» است. این سرویس سرویس جدیدی است که توییتر در حال آزمایش آن برای «شرکت های بزرگ» است.

اما از 12 دسامبر، به نظر نمی رسد که تمام حساب های تجاری تأیید شده یک برند وارد زنجیره Gold Tick شده باشند. همچنین مشخص نیست که فرآیند دریافت پرچم طلایی چیست، زیرا برخی از حساب‌های دارای پرچم آبی در فرآیند «بازبینی میراث» بودند که نیازی به پرداخت نبود.

به نظر می رسد بسیاری از حساب های تجاری رسمی توییتر از 12 دسامبر دارای نشانک های طلایی هستند، از جمله اپل نیوز و سامسونگ. از سوی دیگر، اکانت های مختلف یک برند دارای ترکیبی از تیک طلایی و آبی به طور همزمان هستند. به عنوان مثال، حساب رسمی پپسی دارای برچسب طلایی است، اما پپسی هند همچنان یک برچسب آبی و پپسی برزیل دارای برچسب طلایی است. بنابراین، روند تبدیل تیک آبی به طلا در پشت صحنه یک راز باقی مانده است.

  کجا ماسک بزنیم؟ پایگاه اطلاع رسانی رجا

طبق یک توییت در 10 دسامبر، به نظر می‌رسد که کسب‌وکارهای تأیید شده که از زمان راه‌اندازی مجدد برای Blue Twitter پول پرداخت کرده‌اند، تیک طلایی دریافت خواهند کرد، اما هنوز مشخص نیست که این روند چگونه کار می‌کند و آیا شرکت‌ها باید برای تیک طلایی درخواست دهند یا خیر. بدهد یا نه

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید