نصب دوربین های پلاک خوان در پمپ بنزین های منطقه زاهدان

6886 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان گفت: برای اجرای طرح پایش هوشمند در جایگاه های تحویل سوخت، اولین جایگاه منطقه زاهدان به دوربین پلاک خوان مجهز شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی ایران به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان، ابراهیم پوریزدانی افزود: به منظور کنترل عرضه سوخت و تطبیق شماره ثبت با کارت هوشمند سوخت. اولین دوربین پلاک خوان در ایستگاه هامون زاهدان نصب شده و به زودی در سایر ایستگاه های منطقه عرضه می شود.

وی تاکید کرد: با توجه به مصوبه هیات تامین استان و کارگروه پیشگیری و مقابله با عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی، نصب دوربین های پلاک خوان در پمپ بنزین ها الزامی شد و جایگاه داران موظف به نصب شدند. دوربین در ایستگاه ها

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی زاهدان تاکید کرد: در صورت نصب سیستم دوربین پلاک خوان در جایگاه های منطقه، کنترل و نظارت هوشمند و الکترونیکی در کانال های تحویل انجام می شود و شارژ خودروها نیز انجام می شود. تحت کنترل و نظارت بیشتر بوده و نیاز به نظارت کمتر خواهد بود.فیزیکی است.

پوریزدانی با تاکید بر اینکه کارت هوشمند هر خودرو متعلق به یک خودرو است و دادن آن به دیگران تخلف محسوب می شود، از مالکان خودرو خواست از دادن کارت سوخت خود به دیگران خودداری کنند.

پایان/

  قیمت مسکن مهر در تهران چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید