نظارت و بازرسی برای جلوگیری از فروش بیش از حد افزایش یافته است

13168 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، در این جلسه با اشاره به پایگاه اطلاع رسانی دولت، بر ضرورت فراوانی کالاهای اساسی در بازار و تامین و توزیع مناسب اقلام مورد نیاز مردم تاکید و اقدامات لازم برای انتشار محصولات مختلف از جمله انجام شد. مرغ، تخم مرغ و روغن.

همچنین در این جلسه مقرر شد ساعت کار میادین میوه و تره بار افزایش یابد و عصر جمعه نیز فعال باشد تا مردم دغدغه خرید و رفع نیاز خانواده را نداشته باشند.

پس از این دیدارها رئیس دفتر رئیس جمهور، وزرای کشور، وزرای کشاورزی، جهاد کشاورزی، فرهنگ و جهت گیری اسلامی، اقتصاد، صمت، ارتباطات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نفت، مدیران برنامه و بودجه، مرکز بانک و صدا و سیما و دولت با حضور در نوبت صبح و عصر، گزارشی از برخی کاستی ها و آسیب های مشاهده شده با توجه به محدودیت پرونده ها در برخی استان ها و تعدادی از شهرستان ها همراه با اجرای طرح عوام فریبی و توزیع عادلانه ارائه کردند. برای تسریع در حل این مسائل. شد.

اطلاع رسانی دقیق و آگاهی از مزایا و آثار مثبت اصلاح قیمت ها و فعالیت 24 ساعته دبیر تلفنی وزارت تعاون از دیگر مواردی بود که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.

همچنین مقرر شد بدون مجوز سازمان حمایت و بدون تایید سازمان تنظیم بازار، افزایش قیمت‌ها در بازار صورت نگیرد و بازرسی‌ها و نظارت بر بازار برای جلوگیری از گران‌فروشی تشدید شود.

پایان /

  فیلم/ دو ​​خبر خوب از وزیر صمت برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان

دیدگاهتان را بنویسید