نفرین نظریه پردازان اصلاحات + جزئیات

گروه سیاسی رجانیوز: کمترین چیزی که از سخنان عبدی می توان استنباط کرد این است که آتش زدن پرچم برای او امری رایج و ممکن و وسیله ای قابل توجیه است و بر این اساس کافر همه را دین خود می داند.

به گزارش رجانیوز به نقل از جوان، عباس عبدی قبله امید اصلاح طلبان که صفحه اول همه روزنامه های خود را با عکس و کامنت های خود مزین می کنند، گاه به تحلیل رختکن فوتبال بین دو نیمه تعبیر و تحلیل می کند. ، فقط یک چیز می گوید که نشان دهنده حرص خودش برای خواباندن یا تخلیه هیجان یا ایجاد هیجان در مخاطب است. بنابراین روزنامه‌های اصلاح‌طلب باید قبل از انتشار مقاله‌های او را حداقل یک‌بار مطالعه کنند و هرگونه مغالطه منطقی و تحریف فکری را اصلاح کنند. در بین دو نیمه در رختکن، مربیان معمولاً به تیم مقابل “اینا” را صدا می زنند. این به معنای تخفیف ترین شکل مرجع است: آنها اینجا هستند تا شما را بترسانند. اینا هیچی نیستن آنها از یکدیگر پیشی می گیرند. این را می توان شکست داد اگر محکم بایستید!

حالا آقای عبدی مانند بسیاری از ادعاهای خود بدون سند، بدون حقیقت یاب، بدون منطق روشن، صرفاً با تکیه بر شگردهای توهین آمیز رسانه ای که می گویند «دروغ بکار تا برخی نکات با آنچه گفته شد برای تأیید یا تکذیب ظاهر شود». او این دروغ را افشا کرد که «این گروه (و همچنین مربیان عصبانی فوتبال) پرچم را خودشان خواهند سوزاند!»

به عمق تفکر و استدلال آقای عبدی توجه کنید که اگر ذره ای از عدالت و هستی و هویت در روزنامه هایی که می نویسد، به انتشار این تفاسیر بسنده نمی کردند: «این گروهی هستند که اگر نمی ترسیدند. آنها ادعای خدا بودن را دارند، اما از رویارویی منطقی ناتوان هستند و تحمل تولید و انتشار چهار مناظره کاملاً عادی را ندارند… برای رفتار سیاسی این گروه توصیفی جز تحقیر نمی توان به کار برد. از یک طرف حتی کوچکترین رفتاری را که در بین معترضان و منتقدان قوانین می بینند، به همه آنها تعمیم می دهند، مثل آتش زدن پرچم که نباید از احتمال مال آنها غافل شد…»! متأسفانه او افق های زیادی می دید، مدت هاست که ما این حرف ها را حتی در صندلی عقب تاکسی نمی شنویم و گاهی اوقات مردم با بالا بردن سطح توضیحات خود، خیلی زود این سخنان را متوقف می کنند و آنها را دنبال نمی کنند. اصلاح طلبانی که خود را صاحب دانشگاه و تریبون های روشنفکری می دانند در کنار امثال عبدی که به جرأت باید خود را مردی پرحرف بخوانند که مصداق این سخنان ملاعلی است که «من اکثر اهجارم… / پرحرف. فاحشه می شود» با این ادعا که این گروه خودشان پرچم را آتش می زنند! فردا نه چندان دور، یک روز تحلیلشان این خواهد بود که خود سیستم مزاحمت ایجاد می کند چون مثلاً به قول عبدی پست است و از اغتشاش لذت می برد!

  اصلاح طلبان هم برای قاتل «شهید رنجبر» کار کردند!/ قاتل گرچه خشن و جنایتکار اما رقت انگیز است/ به خشونت و انتقام نکشیم!

کمترین چیزی که از سخنان عبدی می توان استنباط کرد این است که آتش زدن پرچم برای او امری رایج و ممکن و وسیله ای قابل توجیه است و بر این اساس کافر همه را دین خود می داند.

آقا عبدی حرف نزن. اگر یک جوان غفلت شده با این تحلیل های ساختگی شما به خیابان برود و خون کسی را بریزد، در آن دنیا که شما باور داشته باشید، حتی یک قطره شر را می بینند و حساب می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید