نقد حاجی دلیگانی از موج قیمتی

بر این اساس کالاهای اساسی نباید بالاتر از قیمت تعیین شده در شهریور 1400 ارزش گذاری شوند.

به گزارش رجانیوس به نقل از فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز دوشنبه (21 فروردین) مجلس شورای اسلامی به معاون پارلمانی رئیس جمهور تذکر داد که علیرغم مصوبات بعدی، وزیران و حضور شما خانم محبر، آقای دهگان، میرکاظمی و وزیر نیرو گفت: همه شما به من حق دادید، اما این اصلاحیه انجام نشد که کلمه حقوق مشترک بعد از کلمه حقوق آبی یا هر دو آمده باشد. به منظور اتخاذ تصمیم بر اساس قانون و عدالت حذف شده اند.

وی گفت: افزایش دستمزد کارگران خوب است اما در حال حاضر سهم حق بیمه افرادی که بیمه هستند مانند رانندگان و صنعتگران یا کسانی که خود را بیمه کرده اند که توان پرداخت آن را ندارند نیز افزایش یافته است. .

عضو هیأت رئیسه مجلس ادامه داد: بنابراین باید با توجه به اعتبارات پیش بینی شده در قانون بودجه ۱۴۰۱ در دولت تدبیری اندیشیده شود، به ویژه برای دو گروه اول و سایر مشاغلی که امکان پرداخت بیمه اضافی وجود ندارد زیرا ممکن است هزینه بیمه و عواقب بدتر بعدی را تحمل کنید.

حاجی دلیگانی همچنین با انتقاد از موج تورم گفت: مردم در حال حاضر برای تامین کالاهای عمومی دست و پنجه نرم می کنند که اگر ارزان نباشد حداقل باید تثبیت شود که در قانون بودجه 1401 هم پیش بینی شده بود، بنابراین دولت با منابعی که دارد، قیمت کالاهای اساسی را بیش از قیمت شهریور 1400 افزایش ندهید که دولت باید در اجرای آن تسریع کند.

  شیر پروانه پایگاه اطلاع رسانی رجا

این نماینده مجلس تاکید کرد: زمان به سرعت می گذرد و لازم است در جلسه بعدی که رئیس جمهور نمایندگان را به آن دعوت کرده است، به عنوان اصلی ترین موضوع بررسی شود.

دیدگاهتان را بنویسید