نقش دولت روحانی در پرونده فساد فولاد مشهود است

به گزارش رجانیوز، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن درباره پرونده فولاد مبارکه گفت: نقش یاران دولت قبل در این پرونده مشهود است و برخی تخلفات در این حوزه به نزدیک ترین افراد به روحانی برمی گردد.

روح اله عباسپور با بیان اینکه این گزارش در کمترین زمان ممکن در مدت 9 ماه بدون هزینه و با کیفیت بالا تهیه شده است، در خصوص گزارش تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه اصفهان، اظهار داشت: هیئت تحقیق و تفحص این گزارش را تهیه و مطابق ماده 234 ق. در نامه داخلی از قوه قضائیه خواسته شده تا به صورت اضطراری به این پرونده رسیدگی شود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن با اشاره به ورود جدی قوه قضائیه به رسیدگی به پرونده مفاسد اقتصادی گفت: برخورد جدی دستگاه قضایی با متهمان این پرونده موجب افزایش اعتماد مردم به دولت می شود.

عباسپور با اشاره به نقش برخی دولتمردان سابق در این پرونده تصریح کرد: نقش دولت قبل در این پرونده مشهود است و برخی تخلفات در این حوزه به نزدیک ترین فرد به رئیس جمهور سابق نسبت داده می شود.

نماینده مردم قزوین تصریح کرد: این درخواست مجلس است که دستگاه قضایی گزارش های خود را به اطلاع مردم برساند تا مردم بدانند نظام اسلامی تحمل فساد و رانت را ندارد و با این موضوع برخورد جدی می کند.

وی با اشاره به دستور رئیس جمهور برای برخورد با تخلفات در این زمینه گفت: خود آیت الله رئیسی رئیس جمهور به این موضوع ورود کردند و از مراجع ذیصلاح خواستند که با متخلفان در این مورد برخورد جدی کنند که این اقدام مردم می تواند دولتمردان را در دستور کار خود قرار دهند. باشد که ستایش است.

  مدیر عامل رجانیوز مجرم شناخته نشد

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن گفت: همکاری تیم جدید فولاد مبارکه با هیات تحقیق و تفحص باعث شد این گزارش با دقت بالایی تهیه شود.

دیدگاهتان را بنویسید