نقش مس در رشد شهربابک موثر است

به گزارش تحریریه، خجت الاسلام انصاریان رئیس ستاد نماز جمعه و از دفتر امام جمعه شهرستان در جلسه شورای اداری شهرستان شهربابک ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت: کتاب حضرت فاطمه (س) روایات و سخنان صحیح حضرت زهرا علیهاالسلام است و یکی از این سخنان به ما یادآوری می کند که ایشان کار جهادی را ترویج می کنند.

وی با بیان اینکه همه ما برای عبادت آفریده شده ایم، افزود: عبادت چیزی جز خدمت به مردم نیست و نمونه کامل این بیان را می توان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نامید که در کمال خضوع و خضوع برای مردم تلاش کرد. او خود را فقط یک سرباز می دانست.

حجت الاسلام انصاریان ابراز امیدواری کرد: همه ما از کسانی باشیم که برای خدا خالصانه کار می کنند.

سرپرست فرمانداری شهربابک نیز بیان کرد: شهرستان دهج با داشتن فرصت های خوب در مناطق مختلف می تواند به یکی از مراکز گردشگری شهربابک تبدیل شود.

نویدی ضمن برشمردن برخی اقدامات ادارات شهرستان و تشکر از مدیران و روابط عمومی مجتمع مس شهربابک ادامه داد: این مجموعه دارای طرح های عمرانی است که می تواند با همکاری ادارات شهرستانی دیگر در رشد و توسعه شهربابک و ایجاد اشتغال نقش موثری داشته باشد. .

وی به معرفی روسای جدید ادارات تعاون، کار و رفاه و صنعت، معدن و تجارت شهربابک اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد که مدیران جدید با برنامه های خود منشاء خیر و برکت باشند.

نویدی خاطرنشان کرد: معتقدم با توجه به ظرفیت نهادهای شهرستان می توان اقدامات بسیار موثری در شهربابک انجام داد.

  آیا ایران گزینه ای برای آمریکا و اروپا برای رهایی از تورم است؟

وی بیان کرد: روسای ادارات اقدامات بسیار خوبی انجام می دهند و بهتر است این اقدامات با روابط عمومی بیشتر ادارات اطلاع رسانی شود تا امید بیشتر در جامعه ایجاد شود و نگرانی کمتر شود.

نویدی یادآور شد: در حال حاضر شهربابک به عنوان یک کارگاه عمرانی با همت و برنامه های ادارات محقق می شود که با وجود همه مشکلات و موانع، مدیران در حال تلاش هستند.

نقش مس در رشد شهربابک موثر است

سرپرست فرمانداری شهربابک تاکید کرد: باید دغدغه های مردم برطرف شود و تلاش کنیم در کمترین زمان ممکن اکثر مشکلات مردم برطرف شود.

بهجتی رئیس دادگستری شهرستان شهربابک در ادامه با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی در سخنانی گفت: میزان فرصتی که در بحران ها وجود دارد در خود فرصت نیست، گفت: می توان از بحران ها و اختلالات اخیر درس گرفت و بود. خدمتگزار بهتر مردم..

وی با اشاره به اینکه اساس برخورد ما با قانون شکنان بوده است، افزود: در آرای خود سعی کردیم با کلک با افراد بی سابقه و هیجان زده و با افراد هدفمند و مصمم تر برخورد کنیم.

بهجتی تصریح کرد: برخی معارضان پس از دستگیری و در بازجویی، بی عدالتی را دلیل اصلی اقدامات غیرقانونی خود عنوان کردند.

وی تاکید کرد: مسئولان و شرکت ها باید عدالت اجتماعی را در جذب نیروی کار رعایت کنند و استفاده از نیروی کار بومی در شهرستان را در اولویت قرار دهند.

رئیس دادگستری شهربابک پرکردن اوقات فراغت جوانان را امری مهم خواند و تصریح کرد: مسئولان شهرستان باید زمینه توسعه ورزش و زیرساخت های آن را در رشته های مختلف فراهم کنند چرا که علاوه بر رونق ورزش باعث می شود. کاهش ناهنجاری ها در شهر

  طرح جمهوری باکو برای حمله نظامی گسترده به ارمنستان

وی تصریح کرد: کار فرهنگی معلمان در مدارس و روحانیون در مساجد ضروری است و می تواند مثمر ثمر باشد.

بهجتی بر رفع مشکلات اداری مردم توسط کارکنان تاکید کرد و افزود: اگر رفع برخی موانع کاری توسط کارکنان امکان پذیر نیست باید با چهره خوب و رفتار منطقی مردم را قانع کنیم.

وی تاکید کرد: باید کمیسیون های شبه قضایی شهربابک را فعال کنیم.

مظفری دادستان و انقلاب شهرستان شهربابک نیز یکی از دلایل اغتشاشات اخیر در کشور را کار مسئولان برشمرد و اظهار داشت: عملکرد نامطلوب برخی از مسئولان موجب نارضایتی مردم و بی انگیزه شدن آنها شد.

وی بیان کرد: در برخی مناطق شهربابک برخی از امکانات اولیه برخوردار نیستند و گاه مسئولان تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات آنها انجام نمی دهند.

نقش مس در رشد شهربابک موثر است

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید