نقش 47 سازمان جاسوسی در ناآرامی های اخیر

گروه سیاسی رجانیوز: رئیس سازمان بسیج مستضعفان بیان کرد: در حوادث اخیر دشمن برای فریب ملت بزرگ ایران به استفاده از جنگ نرم و ترکیبی با اولویت جنگ رسانه ای و عملیات روانی روی آورده است و 47 سازمان جاسوسی نیز مورد حمله قرار گرفته اند. به دلیل عدم توانایی در مبارزه سخت در این منطقه فعال شده است..

من گزارش میدم رجانیوزسردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفان در پانزدهمین اجلاس مجمع بسیجیان استان تهران که صبح امروز در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) برگزار شد، گفت: در حوادث اخیر دشمن متوسل شد. به جنگ نرم به دلیل ناتوانی در مبارزه سخت و ترکیبی از اولویت نبرد رسانه ای و عملیات روانی برای فریب ملت بزرگ ایران به کار گرفته شد و 47 سازمان جاسوسی در این زمینه فعال شدند.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها در سال های اخیر به دنبال تسلط مجدد بر ایران بوده اند، گفت: یکی از سیاه ترین دوره های حکومت پهلوی، کودتای 28 مرداد و ورود آمریکا به صحنه سیاسی ایران و جایگزینی انگلیس و جایگزینی آن کشور با ایران بود. تسلط بر منابع ایران پیروزی انقلاب اسلامی این کنترل را از دست آمریکایی ها گرفت، به همین دلیل آنها همواره سعی کرده اند دوباره بر منابع ایران تسلط پیدا کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به اینکه ملت بزرگ و مقتدر ایران همواره هوشیاری و هوشیاری خود را در حوادث مختلف نشان داده است، تصریح کرد: علیرغم توطئه‌ها و اغتشاشات جدی دشمن و تمرکز آنها بر بهره‌برداری از مشکلات و نارضایتی‌ها، مردم بزرگ ملت ایران دشمن را ناکام گذاشت و به همین دلیل آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی شکست را پذیرفتند.

  آمریکا با فروش موشک به فنلاند موافقت کرد

سردار سلیمانی در خصوص خویشتن داری در قیام های اخیر گفت: در حوادث اخیر با صبر و خویشتنداری بین فریب خوردگان و آموزش دیده های دشمن تمایز قائل شدیم و مدیریت قیام ها مایه مباهات جمهوری اسلامی ایران بود. به گونه ای که دشمن ناامید شد.

وی در خصوص توسعه و پیشرفت ایران گفت: موسسات تحقیقات استراتژیک معتبر دنیا آماری از رشد اقتصادی ایران منتشر کردند، اقتصاد رو به رشد ایران برای دشمن بسیار دردناک و شکننده است.

رئیس سازمان بسیج مصطفان پیشرفت ایران در عرصه های مختلف از جمله درمان سرطان با ژن درمانی و حوزه نانو را بیان کرد و تصریح کرد: آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی در موسسات تحقیقاتی خود اعلام کرده اند که اسلام جمهوری ایران با علم و فناوری به ایران قدرتمند پی خواهد برد، برنامه ریزی کرده است که برای مقابله با فعالیت های علم و فناوری ایران باید آن کشور را تحریم کرد و آن را در تلاطم و بلاتکلیفی فرو برد.

سردار سلیمانی دستاورد مردم در انقلاب اسلامی را استقرار نظام اسلامی، نابودی هندسه، جغرافیا و مفهوم قدرت در جهان عنوان کرد و گفت: امروز آمریکایی ها توان اعمال قدرت را ندارند چرا که با نهضت امام راحل و بزرگان ما مفهوم قدرت دنیا عوض شده است.

وی در خصوص اقدامات ایران در گام دوم انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید در گام دوم انقلاب اسلامی سیر تحول و روند رسیدن به تمدن نوین اسلامی را طی کند که رهبر انقلاب می فرمایند. در مورد مراحل رسیدن به تمدن نوین اسلامی که اکنون است. انقلاب و نظام اسلامی محقق شده است و برای رسیدن به تمدن اسلامی، تحقق حکومت و جامعه اسلامی نیز لازم است.

  پایان بورس با رشد 22 هزار واحدی / شاخص آستانه 1.4 میلیونی

رئیس سازمان بسیج مصطفان افزود: تحقق جامعه اسلامی در گرو تحقق کشور اسلامی است و از این رو تلاش دشمن در سال های اخیر بر این بوده که مانع تحقق دولت اسلامی در جامعه ما شود.

سردار سلیمانی ادامه داد و گفت: در مسیر تحقق دولت اسلامی باید ظرفیت مردم را به میدان آورد. ایجاد شوراهای محلی و شوراهای استانی و شهرستانی یکی از مهمترین اقدامات در جهت تحقق این مشکل است.

دیدگاهتان را بنویسید