نمونه کارهای غیر موشکی شهید تهرانی مقدم

گروه سیاسی رجانیوز: شهید تهرانی مقدم همه ویژگی های لازم یک فرمانده را داشت و می توان گفت یک فرمانده تمام عیار بود.

من گزارش میدم رجانیوز به نقل از تسنیمآقای محمد زارع از دوستان و همرزمان شهید تهرانی مقدم در زمینه موشکی می گوید:

یک روز شهید تهرانی مقدم به یکی از اساتید دانشگاه گفت بیا و در زمینه فناوری سوخت موشک به ما کمک کن. این استاد دانشگاه به شهید مقدم گفته بود که من مثل شما نیستم و مثل شما مذهبی نیستم، اما خود این استاد گفته بود که وقتی با شهید تهرانی مقدم شروع به کار کردم، بعد از مدتی خودم را در صف اول نماز دیدم. فعالیت آموزشی شهید تهرانی مقدم.دیدم.

شهید تهرانی مقدم همه ویژگی های لازم یک فرمانده را داشت و می توان گفت یک فرمانده تمام عیار بود. یک روز یکی از نیروهای ما به نام هاشمی که از نیروهای شیمیایی سوخت موشک بود به دلیل بیماری در بیمارستان بستری شد. همسرش زنگ زد و گفت که حال همسرش خوب نیست و از ما خواست که به ملاقاتش برویم. یک روز با شهید تهرانی مقدم به پادگان شهید مدرس می رفتیم. به آنها گفتم حال هاشمی خوب نیست. به راننده گفت برای دیدن او به اطراف برود. وقتی وارد منزل شهید هاشمی شدیم، شهید تهرانی مقدم پای این شهید بزرگوار را بوسید. همسر آقای هاشمی گفت: ما خودرویی برای پیگیری مشکلات پزشکی آقای هاشمی نداریم که پس از آن شهید مقدم دستور تهیه خودرو را دادند و تا فردا بعدازظهر به خانواده وی تحویل داده شد.

  ستایش در تبعید در پشت صحنه تهدیدهای آمریکا و اسرائیل

یا مثلاً زمانی که من در مأموریت بودم و همسرم از بیماری سختی رنج می‌برد، شهید تهرانی مقدم مرتب به منزل ما زنگ می‌زد و می‌گفت اگر همسرت در خانه نیست، ما اینجا هستیم و هر کاری که لازم باشد برای درمان انجام می‌دهیم. شما هر جا لازم باشد ما این کار را انجام می دهیم و هزینه آن را می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید