نکاتی برای ایجاد یک کارگزار موفق

دلالی جایی است که در آن کالاهای دست دوم خرید و فروش می شود.

پون شاپ نوعی واسطه گری در برخی از کشورهای عمدتا غربی است که در ازای وام گرفتن کالا، پول نقد به عنوان وام بلندمدت وام می دهد.

3114230 خبر اولیه

بنابراین اگر قصد کار دارید سامسارا شما را در مسیر درست است. در اینجا تمام کارهایی که برای شروع باید انجام دهید آمده است:

میانجی گری چیست؟

دلالی جایی است که در آن ابزار دست دوم خرید و فروش می شود. از قدیم الایام در ایران خرید و فروش اجناس مستعمل و مستعمل در بین مردم رایج بوده است مانند خرید و فروش لوازم برقی مستعمل، فرش دستباف و ماشینی، خرید و فروش عتیقه، عتیقه و چینی و خرید و فروش. کشورهای دست دوم کریستال

اصولاً هر وسیله قابل استفاده مجدد اعم از اقلام قدیمی و عتیقه قابل معامله است. رایج ترین راه برای خرید و فروش این کالاها مراجعه به دلال است.

به چه کسی دلال می گویند؟

دلال فردی است که مهارتش محدود به آشنایی با یک وسیله خاص نیست. او یک انسان دانای کل است. اکثر دلال ها با تمامی لوازم خانگی و اداری آشنا هستند و تمامی برندهای لوازم برقی را می شناسند و از قیمت روز تمامی اجناس آگاهی کامل دارند.

کار دلالی چیست؟

کار میانجیگری فوری یکی از مشاغل میانجیگری است. به این ترتیب او محصولی را از فردی می خرد و به دیگری می فروشد، اما تفاوت اصلی این تجارت با سایر مشاغل، قیمتی است که بین فروشنده و خریدار افزایش می یابد.

  جدیدترین تکیه گاه های سنتی 1400 برای سرنشینان سلطنتی + (عکس و قیمت)

یک تجارت کارگزاری راه اندازی کنید

اولین مرحله راه اندازی میانجیگری آنلاین مجوز کسب و کار بگیرید. در ایران همه نمی توانند با خرید و فروش تجهیزات دست دوم کسب و کار راه بیندازند. دلیل این امر مشکلات امنیتی و جلوگیری از سرقت وسایل منزل است.

%D8%B3%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%B1%DB%8C %D9%85%D8%AD%D9%84%D9%87 خبر اولیه

داشتن این مجوز به فرد امکان خرید و فروش اجناس دست دوم و استفاده به عنوان دلالی در یک مکان خاص را می دهد. برای دریافت این مدرک باید به شهرداری مراجعه کنید. اغلب برای دریافت این مجوز هزینه ای وجود دارد. این مجوز توسط شهرداری صادر می شود. البته کسانی که بدون جواز کسب کارگزاری راه اندازی می کنند کار غیر قانونی انجام می دهند.

چه کنیم که واسطه گری سودآور داشته باشیم؟

برای داشتن یک دلالی پر سود قطعا انجام نکات زیر درآمد بالایی را در زمینه خرید و فروش اجناس دست دوم برای شما به ارمغان می آورد. آنها عبارتند از:

تا توانایی مدیریت داشته باشد

شاید استفاده از واژه مدیریت برای مشاغلی مانند دلالی و خرده فروشی عجیب به نظر برسد، اما واقعیت این است که میانجی گری نیاز به مدیریت زیادی دارد و اگر به درستی انجام نشود، کارها بر وفق مراد ما پیش نمی رود. این را هم در نظر داشته باشید که کار دلال نیازمند فعالیت بدنی زیادی است.

چیدمان تمیز تجهیزات

چیدمان و تزیین لوازم در یک دلالی چندان مرتب نیست و در نتیجه ممکن است مشتری وسیله ای را دوست داشته باشد که زیر اجناس دیگری است و لازم باشد آن را برای خریدار بیاورید. زحمت زیادی نمی خواهد و در نتیجه ممکن است مشتری کالایی را که زیر دستگاه های دیگر است دوست داشته باشد و شما مجبور شوید آن را برای مشتری بیرون بیاورید. سختی این سوال به هیچ وجه نباید روی رفاه شما و رفتار شما با مشتری تاثیر بگذارد. برای دسترسی آسان به وسایل، بهتر است وسایل برقی را در یک طرف و عتیقه جات و عتیقه جات را در طرف دیگر قرار دهید تا در جستجوی یک مورد خاص معطل نشوید. همچنین باعث می شود مشتریان کالاها را بهتر ببینند.

  جنگ اقتصادی شکست خورده بایدن علیه روسیه

آگاهی از دستگاه های محبوب

از آنجایی که وسایل داخل کارگزاری از اجناس اضافی ساخته شده است، باید حواستان به مواردی باشد که برای مردم جذابیت بیشتری دارد، آن را در فروشگاه بگذارید، شک نکنید که تنها مالک آن خواهید بود. کارگزاری برای نمایش اجناس نیازی به طراحی دکوراسیون یا حتی ویترین ندارد، بلکه چیدمان وسایل شما بسیار مهم است. بهتر است با قرار دادن وسایلی روی این قفسه ها از قفسه هایی که نزدیک سقف هستند استفاده کنید تا در معرض دید عموم قرار گیرند. این فروشگاه نیازی به ویترین ندارد اما چیدمان فروشگاه بسیار مهم است.

اقلام را با قیمت پایین بخرید

در تجارت دلالی، بیشتر سود شما از خرید کالاهای دست دوم است نه فروش آنها. پس در خرید این دستگاه ها بسیار دقت کنید. در نظر داشته باشید که مجبور نیستید اجناس دست دوم را با قیمت بالا بخرید زیرا می خواهید خودتان از این وسایل سود ببرید، بنابراین قیمت این اجناس بسیار بالا خواهد بود و در این صورت مردم ترجیح می دهند اجناس نو بخرند. و کارآمدتر است و مزایای کالا را در دستان شما نگه می دارد. سودی که از این کار به دست می آورید متغیر است و می توانید برای یک محصول 50000 تن و برای محصول دیگر 500000 تن سود داشته باشید.

مغازه تمیز و مرتب

نظافت کارگزاری موضوع دیگری است که اکثر دلال ها به آن توجهی ندارند. اما باید بدانید که یک فروشگاه تمیز و مرتب می تواند یکی از دلایل اصلی جذب مشتری باشد. زیرا در لحظه ورود به وساطت اولین چیزی که نظر مشتری را جلب می کند نظافت و نظم اوست.

  کاهش وحشتناک و بی سابقه قیمت دلار در بازار

آخرین کلمه

اگر قصد راه اندازی یک تجارت دلالی را دارید، اما اطلاعات کمی در مورد این کار دارید. می توانید با دلال محله تماس بگیرید. این شرکت کارگزاری با کادری مجرب و سابقه درخشان در زمینه خرید و فروش اجناس دست دوم فعالیت می کند و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید