نکاتی در مورد سوءقصد به 3 دانش آموز در حرم رضوی

در چنین مواقعی مهم است که پس از وقوع این حوادث حکم کنیم که معمولا ضعیف عمل می کنیم و دشمن مکانیزم آماده دارد و با خط و سناریو مستمر وارد می شود.

به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، سعدالله زارعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علامه در یادداشتی درباره سوء قصد به قتل سه دانشجو در حرم رضوی نوشت: بازتاب هایی در مورد حادثه حمله به این روحانیون وجود دارد.

1- در نظام اسلامی که یقه استکبار و صهیونیسم و ​​عمال آنها را رژیم منحوس سعودی گرفته است، انتظار سکوت در این جبهه منطقی نیست. سرانجام خداوندی که مؤمنان را پیروز کرد و صدها هزار مؤمن را بر کافران نوید داد و صدها میلیون نفر عمل کرد، دست شیطان را نگرفت تا مؤمنان واقعی به عنوان مدعی در این کارزار شناخته شوند.

به درستی که دنیا در سیطره مؤمنان است، بقیه مؤمنان نیست، صحنه جهاد و پیروزی است و صحنه جهاد ارزش مؤمنان را دارد. «به از دست دادن مسیح برای مردم و به مثال مسیح و گذشت ایام بین مردم و مؤمنان چنگ می زنم و خداوند شهدا را از شما می گیرد و خداوند آنها را دوست نخواهد داشت. ظالمان».

2- وقوع این حوادث به هیچ وجه نشانه ضعف نظام جمهوری اسلامی یا ضعف دستگاه های اطلاعاتی و یا ضعف متولیان استون قدس نیست. حمل یک یا چند چاقو و ورود به هر اجتماع از جمله حرم بسیار ساده است و چندان قابل کنترل نیست. در اینجا مهم است که بعد از این حوادث حکومت کنیم که معمولاً «ضعیف» عمل می کنیم. دشمن در این موارد مکانیسم آماده ای دارد و با خط و سناریو مستمر وارد میدان می شود. تنش هایی بین شیعه و سنی وجود دارد و نتیجه آن، خوانش شکسته جمهوری اسلامی در این کارزار است.

  چرا بلیط هواپیما گران شد؟

حال ناگفته نماند صحنه حمله مردی به چند نفر در حرم رضوی با چاقو بدون حضور حتی یک عنصر نظامی، علاوه بر وقایع دو هفته اخیر در اراضی اشغالی فلسطین در سال 1948 که هر گام است واجد شرایط نظامی و عنصر اطلاعاتی اسرائیل حضور دارد. در این حوادث دستکم 11 صهیونیست به هلاکت رسیده و حداقل 20 نفر نیز با سلاح گرم جوانان فلسطینی زخمی شده اند و جالب اینکه این سلاح ها از انبار تسلیحات اسرائیل در کلانتری ها نیز به دست فلسطینی ها رسیده است!

دیدگاهتان را بنویسید