نکته مهم شیخ زکزاکی درباره شهید سلیمانی

گروه سیاسی رجانیوز: رهبر نهضت اسلامی نیجریه با تاکید بر اینکه جوانان محور مقاومت باید با کشورهای استکباری مقابله کنند، از مسلمانان خواست مکتب شهید سلیمانی را زنده نگه دارند.

من گزارش میدم رجانیوزدر سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه خواستار ادامه راه این شهید بزرگوار شده است.

شیخ ابراهیم زکزاکی تاکید کرد که «بر هر مسلمان و آزادی خواهی واجب است راه او را ادامه دهد و مکتب خود را زنده نگه دارد».

شیخ زکزاکی به جوانان محور مقاومت توصیه کرد و گفت: جوانان مقاومت باید در مقابل مستکبرین قرار گیرند زیرا تنها راه نجات مردم و کسب آزادی همین است.

رهبر نهضت اسلامی نیجریه سال گذشته در پیامی شهادت فرمانده سپاه قدس را تسلیت گفت.

در پیام سال گذشته آمده بود: «السلام علیکم و رحمه الله». ما برای خدا هستیم و به سوی او باز می گردیم. یاد و خاطره سردار قاسم سلیمانی رحمه الله را گرامی می دارم. من همچنین با تروریسم مبارزه می کنم. آنها با کشتن قاسم سلیمانی، واقعیت خود را نشان دادند، زیرا کسی را کشتند که تمام عمر خود را صرف از بین بردن همه آثار تروریسم در کشورهایی مانند عراق و سوریه کرد.

وی، شهید سلیمانی را «راهبردی که تمام نقشه‌های دشمنان به‌ویژه در سوریه و عراق را شکست داد» توصیف کرد و گفت: در نهایت به دست کسانی که ثابت می‌کنند تروریست هستند ثابت می‌شود. آنها این کار را کردند، او شهید شد. کسانی که او را کشتند تروریست های واقعی هستند، نه فقط حامیان تروریسم، بلکه عاملان تروریسم. آنها عملاً در انکار بودند.

  امتناع از واردات خودرو با ارز دیجیتال

خبر اولیه

دیدگاهتان را بنویسید