نگاهی متفاوت به مراسم اجلاس آستانه در تهران + فیلم

به گزارش رجانیوز، هفتمین نشست ضامنان روند آستانه در تهران و با حضور روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه در 7 تیر 1401 برگزار شد.

ولادیمیر پوتین در سخنرانی خود در اجلاس آستانه در تهران از مهمان نوازی عالی آیت الله رئیسی و برگزاری این دیدار به گونه ای متفاوت تشکر کرد چرا که مراسم این مراسم بسیار دقیق انجام شد. برگزاری مناسب نشست خبری سران سه کشور از نکات جالب این اجلاس محسوب می شود و نشست خبری با حضور گسترده خبرنگاران برگزار شد.

به نظر می رسد خبرنگاران از جایگاه ویژه خود در اجلاس آستانه خوشحال هستند و نور مناسب سالن و محوطه بیرونی در نظر گرفته شده است.

زیبایی چیدمان رنگ ها، پرچم ها و همچنین چیدمان سالن و تغییرات آن در قسمت های مختلف جلسه از دید تیزبین خبرنگاران خارجی پنهان نماند.

علیرغم مسائل امنیتی به دلیل برگزاری جلسه در غیر تعطیلی، تهران تعطیل نشد و جلسه در یک روز کاری بدون تغییر رفت و آمد مردم برگزار شد.

در واقع، بدون ایجاد اغتشاش یا محدودیت های طولانی مدت در رفت و آمد مردم، نحوه حرکت نیز رضایت هیئت های ترکیه و روسیه را به همراه داشت.

برنامه ریزی های دیدار دوجانبه ایران و ترکیه و برنامه ریزی های فشرده برای دیدارهای مختلف روسای جمهور روسیه و ترکیه با رهبر معظم انقلاب و مقامات جمهوری اسلامی نیز بسیار دقیق و هماهنگ انجام شد.

رئیس جمهوری اسلامی ایران، جناب سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور فدراسیون روسیه، جناب ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور ترکیه و جناب رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در تاریخ 7 تیر 1401 در تهران گرد هم آمدند تا در نشست سه جانبه رهبران در چارچوب روند آستانه.

  بیت کوین در انتظار تصمیم دولت است

مذاکرات آستانه به ابتکار ایران و روسیه و با حمایت ترکیه در سال 2017 با هدف حل و فصل مناقشات در سوریه و پایان دادن به شش سال جنگ، آوارگی و ویرانی در این کشور آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید