نگاهی کوتاه به مهارت خاص حضرت آیت الله خامنه ای / زبان بدن رهبر 30 ساله ایران + عکس

گروه سیاسی _ رجانیوز: در این سه دهه پس از رحلت امام خمینی (ره)، آیت‌الله خامنه‌ای بارها و بارها این نوع قدرت‌سازان را به سبک خودشان حتی در سطحی بالاتر از وزیر خارجه شوروی تکرار کردند.

به گزارش رجا نیوز به نقل از جهان نیوز; یکی از خاطره انگیزترین لحظات دوران رهبری امام خمینی (ره) دیدار ویژه ایشان با وزیر امور خارجه قدرت جهان شرق، شوروی سابق بود. امام (ره) برای شنیدن پاسخ پیام تاریخی خود به گورباچف ​​با لباس گرم و شامدو و بدون لباس رسمی وارد جلسه شد. حضرت امام دقایقی در این دیدار تاریخی نماندند و در اعتراض وسط سخنان شواردنادزه که پیام گورباچف ​​را می خواند بلند شدند و رفتند! بعداً علی اکبر ولایتی، وزیر امور خارجه ایران در مصاحبه ای گفت که امام خمینی (ره) هنگام ورود نماینده گورباچف ​​به سالن اجتماعات حتی نگاهی به او نداشتند. روح امام راحل شاد شاد و مردم ایران همچنان با دیدن تصاویر زبان بدن بنیانگذار انقلابشان احساس عزت و سرافرازی می کنند.

در این سه دهه پس از رحلت امام خمینی (ره)، آیت‌الله خامنه‌ای بارها و بارها این نوع قدرت‌سازان را به سبک خودشان حتی در سطحی بالاتر از وزیر خارجه شوروی تکرار کردند.

13940903000337 PhotoL11 خبر اولیه

دیدارهای رهبری با پوتین رئیس جمهور روسیه از مهم ترین دیدارهای دیپلماتیک جهان در سال های اخیر به شمار می رود، رهبر ایران در حالی که دستانش را صاف و لمس کرده است نشسته و تا انتهای آن دراز کرده است. دسته های صندلی که با اقتدار ارتباط برقرار می کند نشان می دهد که رهبر ایران از توانایی بسیار بالایی برخوردار است و از زبان بدن به خوبی استفاده می کند و از طریق آن پیام ها را منتقل می کند. البته این نوع دیدار مقتدرانه در حضور تمامی مقامات سایر کشورها از جمله چین و سران کشورهای شرقی و غربی جهان تکرار می شود.

  واردات طلا، پلاتین و شمش بدون مالیات

13890819 1210570 خبر اولیه

از سوی دیگر، زبان بدن رهبر انقلاب و حتی شیوه خاص استفاده از عصا هنگام دیدن نیروهای نظامی در چند دهه اخیر، یکی از نادرترین زبان‌های بدن مناسب برای یک رهبر نظامی در بین کشورها محسوب می‌شود. رهبران سیاسی در سراسر جهان

f5d5b7b2 f238 4a45 876a a0e72a63498b خبر اولیه

اما رهبر انقلاب در دیدار با اقشار مختلف مردم و یا در دیدارهای کوچک با خانواده شهدا و یا با اقشار علمی، فرهنگی، هنری و… زبان بدن بسیار متفاوتی دارند. نخبه. در این جلسات، زبان بدن رهبری به طرز جالبی به سمت فروتنی، پدرسالاری، صمیمیت و آشنایی تغییر می کند.

222 خبر اولیه

همچنین یکی از نزدیک ترین و مشهودترین انتقال پیام از طریق زبان بدن توسط رهبر انقلاب در ایام اوج کرونا اتفاق افتاد. در آن روزهایی که تب استفاده از واکسن‌های ضدکرونا در جهان بالا گرفته بود که واکسیناسیون سران کشورهای جهان یکی از پر رونق‌ترین لحظات اقتدار علمی و ملی کشورها محسوب می‌شد. تصاویری از رهبر ایران که تا آن زمان منتظر تولید اولین واکسن کرونا در ایران بود منتشر شد که تحسین گسترده جامعه ایرانی و حتی خارج از کشور را برانگیخت. رهبر انقلاب در هنگام تزریق واکسن، برخلاف تصاویر برخی از سران کشورهای دیگر، چهره ای محکم و با اعتماد به نفس با مشت های گره کرده و حتی چشمانی متمرکز به جلو نشان می دهند.

72142 734(1) خبر اولیه

طی چند روز گذشته، یکی از سناریوهای مطرح علم روانشناسی مبنی بر تردید در سلامت رهبری با اهداف خاص سیاسی و امنیتی در بالاترین سطح رسانه های آمریکایی با محوریت روزنامه معتبر نیویورک تایمز رخ داده است. رهبر انقلاب با انتقال پیام از طریق زبان بدن به زیبایی و به تنهایی یک سناریوی سطح بالای ده روزه را خنثی می کنند. وی با سخنرانی غیرمعمول خود در حسینیه امام خمینی (ره) یعنی میکروفون در دست و راست صحبت، نه تنها شایعات منتشر شده را تکذیب کرد، بلکه اعتبار رسانه های برتر غربی را نیز زیر سوال برد. با زبان بدن به موقع حضرت آیت الله خامنه ای، پایان این عملیات روانی کاملاً برخلاف انتشار و بازنشر هزاران عکس از قامت تزلزل ناپذیر رهبر ایران در سراسر کشور و جهان به پایان رسید.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید