نیاز به صرف بودجه های محدود دولتی برای فعالیت هایی که باعث ایجاد اشتغال و درآمد می شود

12260 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله به نقل از شادا، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در پایان سفر امشب خود به تربت حیدریه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با وجود تحولات مثبت اقتصادی، کمبودهای زیادی در منطقه وجود دارد. در مورد زعفران هنوز کاستی هایی وجود دارد و این با آن چیزی که این افراد شایسته آن هستند فاصله زیادی دارد.

وی افزود: بر این اساس به مشکلات، موانع و مطالبات مردم منطقه تربت حیدریه رسیدگی می شود و امشب مهمترین موضوعات در جلسه استانداری با حضور رئیس جمهور و سپس از طریق آن مطرح می شود. ه- پ مرتضوی تاییدیه های کامل سفر، نتایج اعلام خواهد شد.

وزیر اقتصاد تصریح کرد: به مسئولان محلی منطقه تربت حیدریه اعلام کردم حمایت از اشتغال و فعالیت های دانش بنیان را حتی در مقایسه با زیرساخت ها در اولویت قرار دهند و همان بودجه محدود و اندک را برای اشتغال زایی و اختصاص دهند. افزایش تدریجی درآمد خانوارها به تدریج بخشی از زیرساخت های باقی مانده تکمیل می شود.

هندوزی گفت: آنچه باعث ارتقای وضعیت اقتصادی مردم و تحقق هدف رشد اقتصادی 8 درصدی برنامه و سازمان بودجه می شود، تکیه و تمرکز بر همین بودجه های محدود است که باید صرف ایجاد اشتغال و درآمد شود. تولید فعالیت‌ها.»

وی افزود: در نظر داریم با ابزارهایی که در اختیار داریم مانند اعتبار مالیاتی که از ابتدای فروردین 141 اجرایی شده است به شرکت های دانش بنیان وزارت اقتصاد کمک کنیم.

هندوزی وزیر اقتصاد به عنوان یک مقام دولتی پس از بازدید از رئیس جمهور و هیئت دولت در خراسان رضوی صبح امروز از سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه بازدید کرد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

بازدید از پروژه های جاری مبتنی بر شرکت های دانش و فناوری، دیدار با خانواده شهدا، دیدارهای مردمی و گفتگو با فعالان اقتصادی و رفع مشکلات و موانع تولید و اشتغال در این سه شهرستان از مهمترین برنامه های وزیر اقتصاد است. تربت حیدریه بود.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید