هایما S7 فروش بزرگ برای مادران

به گزارش تحریریه، بر اساس طرح حمایت از خانواده و قانون حمایت از جوانان، همزمان با عرضه خودروی هایما S7 در بورس، از امروز (یکشنبه 17 آبان ماه) طرح فروش این خودرو قرعه کشی خودرو (هایما S7) برای مادران دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم آنها از 24 آبان 1400 به بعد متولد شده است اجرا می شود.

متقاضیان از امروز تا تکمیل ظرفیت (البته تا 19 بهمن 1401) فرصت خواهند داشت با مراجعه به سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام کاندیداتوری خود اقدام کنند. مادرانی که در طرح های قبلی موفق به واریز وجه نشده اند نیز می توانند در طرح فعلی ایران خودرو ثبت نام کنند.

در پایان مراحل ثبت نام، متقاضی برای پرداخت هزینه خودرو به درگاه پرداخت آنلاین هدایت می شود و می تواند واریز کند. واریز وجه فقط به صورت اینترنتی انجام می شود و وجوه واریز شده از روش هایی غیر از سایت مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد. (امکان واریز وجه در یک تراکنش از طریق تمامی کارت های بانکی اعضای شتاب با قابلیت پرداخت امکان پذیر است، اما با توجه به امکان محدود شدن سقف پرداخت در برخی از کارت های بانکی، لازم است متقاضیان قبل از اقدام، سقف پرداخت کارت بانکی خود را افزایش دهند. ثبت نام مطمئن باشید.)

به هر کد ملی فقط یک خودرو اختصاص می یابد، مدارک خودروهای انتقال یافته از طریق این بخشنامه در رهن شرکت نخواهد بود و شماره تلفن همراه وارد شده باید به نام متقاضی باشد.

  ملکه کودتاها

پس از واریز و قبل از تنظیم قرارداد، اطلاعات مادرانی که وجه را واریز کرده اند به سازمان ثبت احوال ارسال می شود. در صورت عدم رعایت شرایط تولد فرزند دوم و بعدی طبق اطلاعیه شورای اسلامی، ثبت نام متقاضی غیرفعال و وجوه پرداختی ظرف 20 روز کاری مسترد خواهد شد.

فروش فوق العاده هایما S7 بدون قرعه کشی فقط برای مادران

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید