«هایپرصوت» ایران واشنگتن و تل آویو را غافلگیر کرد/ غربی ها و متحدان منطقه ای آنها همیشه خواهان جنگ برای ایران بوده اند.

گروه بین الملل رجانیوز: سایت شبکه المیادین در گزارشی تحلیلی به قلم چارلز ابی نادر به قدرت موشکی ایران و پیشرفت و تکامل این صنعت نظامی پرداخته است.

من گزارش میدم رجانیوز; بر اساس این گزارش، موشک مافوق صوت که تمامی ویژگی های این گونه موشک ها را در دست کشورهای بزرگ دارد، مانند برق آسا در برابر تلاش های دشمنان ایران عمل کرده و در نهایت ائتلاف علیه آمریکا به رهبری روسیه و روسیه را تقویت خواهد کرد. چین. در بخشی دیگر از این گزارش آمده است که رونمایی از این موشک مافوق صوت توسط تهران هشداری جدی به تل آویو و سران آن برای دوری از هرگونه درگیری با محور مقاومت است.

غربی ها و متحدان منطقه ای آنها همیشه خواهان جنگ با ایران بوده اند

با پیگیری توسعه تسلیحات و قدرت نظامی ایران از ابتدای انقلاب اسلامی در اواخر دهه هفتاد و اجرای آن در ایران، مشاهده کردیم که تهران همین سرعت، تمایز و کارایی این توسعه را تاکنون حفظ کرده است. بر این اساس مشخص بود که این بار نیز همان سرعت و پیشرفت را در دستیابی به توانمندی های نظامی جدید و تسلیحات با کیفیت حفظ خواهد کرد. این همه شتاب چشمگیر در ارتقای توان و توان نظامی ایران علیرغم موانع و مشکلات عظیمی که جمهوری اسلامی ایران با آن مواجه بود به دست آمد. اولین مورد از این موانع و مشکلات عظیم در جنگ نسبتاً طولانی (حدود 8 سال) عراق علیه ایران ایجاد شد و روند دوم نیز در دوران محاصره، تحریم ها و فشارهای عظیم اقتصادی، مالی و سیاسی علیه تهران اتفاق افتاد.

ایران جنگ را آموخت و راه حل را در تقویت قدرت نظامی خود می دید

در حالی که جنگ عراق علیه ایران با فشار، جهت گیری های منفی و حمایت غربی ها با همدستی برخی از کشورهای منطقه غرب آسیا انجام شد، پایان نیافته و محاصره ایران تا کنون و به شیوه های مختلف با روش های مختلف ادامه یافته است. سازها؛ گویی جنگ یک تصمیم دائمی بین المللی یا شبه بین المللی علیه ایران و سرنوشتی ثابت برای تهران بود. بر اساس این سرنوشت پایدار که ایران به آن متقاعد شده و با آن سازگار شده بود، مسیری را با محوریت ساخت و توسعه سلاح های ملی و افزایش قدرت نظامی باز کرد. تهران با کشف این مسیر، راه حل مناسب و لازم را برای مقابله با استراتژی غرب (عمدتا آمریکایی ها) در هدف قرار دادن انقلاب دید و آن را ادامه داد.

  پولشویی با رمزارز در اراضی اشغالی

ماوراء صوت؛ غافلگیری موشکی ایران برای غرب

ایران مجموعه‌ای از سلاح‌های مهم و طیف وسیعی از موشک‌های بالستیک و پهپادهای متمایز را دریافت کرد که کارایی خود را ابتدا در مانورهای آزمایشی و آموزشی و سپس در برخی نبردها نشان دادند. به عنوان نمونه نمونه فعلی، موشک ها و پهپادهای ایرانی که اخیراً در برخی رویارویی های محدود علیه آمریکایی ها در منطقه خلیج فارس یا به گفته غربی ها در اوکراین مورد استفاده قرار گرفته اند. این کشور (ایران) خود را به عنوان بازیگری با قابلیت های نظامی چشمگیر در سطح جهانی معرفی کرده است، در حالی که دشمنان آن در منطقه و غرب هرگز بر آن تسلط نداشته اند.

اکنون و در زمانی که این دشمنان در صدد یافتن راهی، وسیله یا مانوری برای محروم کردن ایران از این قابلیت ها و یا حداقل محدود کردن پتانسیل و نفوذ نظامی و استراتژیک آن در منطقه و گسترش آن در سطح بین المللی بودند، ایران صاعقه گیر جدیدی است که زده شده است. بر بدن دشمنانش؛ و با رونمایی از موشک مافوق صوت که تمامی ویژگی ها و مزیت های این نوع موشک ها در دست کشورهای بزرگ است، موشکی که خود غربی ها برای داشتن بیشترین تعداد آن و انواع مختلف آن با یکدیگر رقابت می کنند. مدل ها!

14010821000146 Test NewPhotoFree خبر اولیه

در واقع مزایا و قابلیت های موشک های مافوق صوت امروزه تاثیرات بزرگ خود را در معادلات نشان می دهد. زیرا مهم ترین نکته برای تمایز آنها سرعت این موشک ها است و بسته به مدل های مختلف سرعت آنها چندین برابر سرعت صوت است. مزیت سرعت میدان نبرد امروز تمرکز و تمرکز اصلی طرفین در مسابقه تسلیحاتی است. که تفاوت سرعت حرکت موشک‌های کروز، موشک‌های بالستیک، موشک‌های سامانه‌های پدافند هوایی و پرواز آن‌ها، عملکرد رادارهای نظارتی و هشداردهنده، شناسایی هدف، سامانه‌های هدایت و پرتاب موشک باعث تفاوت می‌شود.

  سخنرانی رئیس جمهور در دیدار با سفیر بلژیک

14010820000363 Test NewPhotoFree خبر اولیه

اکنون یکی از مزیت های موشک های مافوق صوت ایران این است که داروی موثری برای خنثی کردن سامانه های پدافند هوایی دشمن و یا فلج کردن هر چه بیشتر آن ها خواهد بود. که موفقیت مانورهای موشک بالستیک بسیار مخرب و موفقیت پهپادهای بسیار مؤثرتر را از بین می برد. دو نوع سلاح که اکنون به طرز تکان دهنده ای در معادلات میدانی و نبردهای جنگ های مدرن موثر هستند.

14010821000157 Test NewPhotoFree خبر اولیه

مهم ترین نکته در رونمایی ایران از موشک های مافوق صوت فراتر از مزیت های فنی و توان نظامی این نوع موشک ها است. علیرغم اهمیت این موشک ها در نبردها، این بعد استراتژیک تسلیحات دورترین چشم انداز تقابل منطقه ای ایران را ترسیم می کند که معمولاً علیه رژیم صهیونیستی و علیه پایگاه های آمریکایی در صورت تلاش برای انجام هرگونه تجاوز علیه منافع ایران خواهد بود. ایران.

این بعد استراتژیک گسترده را می توان در سناریوها و رویارویی های زیر تنظیم کرد:

اولین. این بعد در عرصه منطقه ای خواهد بود که قطعاً با عرصه بین المللی مرتبط است. رونمایی از موشک مافوق صوت ایران همزمان با اعلام وظیفه تاریخی و دشوار «بنیامین نتانیاهو» به عنوان یکی از سران رژیم دشمن صهیونیستی برای تشکیل کابینه این رژیم در تل آویو، پیامی بسیار حساس و جدی برای نتانیاهو بود. و حزب همیشه متجاوز او علیه ایران و بقیه محورهای مقاومت. پیامی که حاوی سطوح بالایی از هشدار و تهدید بود. زیرا این موشک زمینه پاسخگویی ایران به هرگونه تجاوز صهیونیستی به ویژه توانایی آن در تضعیف یا ابتکار عمل سامانه های پدافند هوایی تل آویو (به عنوان تنها سلاح در برابر موشک ها و پهپادهای ایرانی) را فراهم می کند.

  عصر حجر اروپا در قرن بیست و یکم

دومین. برخورداری ایران از این توانمندی های راهبردی در سطح بین المللی (موشک های مافوق صوت) بر قدرت جبهه مقابل آمریکا و متحدانش یعنی چین و روسیه به عنوان طرف های کلیدی این مناقشه می افزاید و عنصر اصلی و تاثیرگذار در این مناقشه خواهد بود. دستیابی به بازدارندگی بین المللی زیرا ایران حزب اصلی این جبهه است که اعضای آن به اتفاق آرا توافق کرده اند در زمینه مقابله با اهداف مختلف آمریکا در عرصه های اقتصادی، سیاسی، اطلاع رسانی و رسانه ای با یکدیگر همکاری کنند.

در نهایت این افزایش قدرت نظامی ایران همچنان عامل بین المللی مرتبط با عواقب عدم بازگشت آمریکا به توافق هسته ای ایران است که «رافائل گروسی» مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی هشدار جدی درباره آن صادر کرد. او زمانی که جایگاه ایران در عرصه بین المللی را در صورت داشتن قابلیت های غیرمتعارف، به ویژه هسته ای، تشخیص داد، ضرورت بازگشت سریع به آن توافق را دید. اکنون که ایران به موازات این تحولات هسته‌ای به موشک مافوق صوت دست یافته است، کشورهای غربی و جهان ممکن است به یک درگیری تنش‌آمیز تبدیل شوند که نمی‌توان پایان آن را تصور کرد.

دیدگاهتان را بنویسید