هدفون های ایرپاد برای اپل مشکل ساز شده اند

13276 خبر اولیه

در شکایتی که روز دوشنبه در دادگاه فدرال در سن خوزه، کالیفرنیا ارائه شد، والدین این پسر گفتند که ایرپادهای اپل نقص فنی دارند و صدای زنگ هشدار بیش از حد بلند و حواس پرتی است. صدای تنظیم شده توسط کاربر را در نظر بگیرید.

آنها اپل را به سهل انگاری و تقلب فاحش متهم کردند.

اپل به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

بر اساس این دادخواست، این جراحت در اردیبهشت 1399 در حالی اتفاق افتاد که پسر 12 ساله آنها، خدا، در حال تماشای ویدئویی در تلفن همراه خود با یک پد گوش در گوش راست خود بود.

این خانواده می گویند همزمان آژیر «هشدار کهربایی» که با هشدار از طریق تلفن همراه به مصرف کنندگان درباره ناپدید شدن یا ربوده شدن کودکان هشدار می دهد، ناگهان به صدا درآمده و «خراشیده» شده و باعث پارگی پرده گوش و آسیب دیدن آن ها شده است. در گوش داخلی او بود.

در اثر این حادثه، بوجی اکنون دچار کم شنوایی دائمی و وزوز گوش شده، سرگیجه دارد و باید از سمعک استفاده کند.

والدین این پسر گفتند که اپل قبلاً از شکایات آنلاین خود از سال 2019 می‌دانست که هواپیماهایش آلارم‌هایی (مانند “Amber Alert” یا “Weather Alert”) بسیار قوی صادر می‌کنند. بدون توجه به صدای تنظیم شده توسط کاربران پخش می شود و این نقص را اصلاح نمی کند.

وکیل این پسر در بیانیه ای گفت که “زندگی پسر به طور چشمگیری تغییر کرده است” زیرا اپل هرگز کاربران خود را در مورد صدای بلند ایرپادها که “به از دست دادن دائمی شنوایی” مشتری منجر می شود، اطلاع نداده است.

  ادعاها درباره بودجه ساترا دروغ است

منبع: صدای آمریکا

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید