هشدار برای صاحبان ارزهای دیجیتال – بررسی سرمقاله رسانه ها

کارشناسان می گویند آینده ارزهای دیجیتال ناامید کننده است و پیش بینی می کنند که بسیاری از 19000 ارز دیجیتال فعلی در سال های آینده ناپدید خواهند شد.

چندین کارشناس صنعت در یک میزگرد به CNBC گفتند که بازار را می توان با روزهای اولیه .com مقایسه کرد. در روزهای اخیر، از دست دادن بسیاری از پلتفرم های بلاک چین واقعی تر از همیشه شده است.

کارشناسان از فروپاشی اخیر الگوریتم TerraUSD و کد دیجیتال مرتبط با آن، Luna، به عنوان نمونه یاد می کنند.

کجا می توان سکه Terra LUNA را در ژوئن 2022 خریداری کرد

برتراند پرز، مدیر عامل بنیاد Web3 به رسانه ها گفت که این وضعیت خطرات جدی برای مصرف کنندگان دارد. او گفت: «یکی از تأثیرات آنچه در هفته گذشته در مورد Terra یاد گرفتیم این بود که در مرحله‌ای هستیم که اساساً زنجیره‌های بلاک‌چین زیادی، توکن‌های زیادی وجود دارد. و این باعث سردرگمی مصرف کنندگان می شود.

مثل شروع اینترنت که شرکت ها و آدرس های اینترنتی دات کام زیادی وجود داشت و بسیاری از آنها کلاهبرداری بودند، ارزشی نداشتند و بعد از مدتی ناپدید شدند. اما اکنون فقط شرکت های مفید و قانونی زیادی وجود دارد.

به گفته براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل پرداخت های مرزی ریپل چین، ارزهای دیجیتال احتمالا در آینده رتبه بندی خواهند شد. سوال این است که آیا امروز به 19000 ارز جدید نیاز داریم؟

Garling House می گوید: «در دنیای پول واقعی می توان 180 واحد پولی وجود داشت.

13562 خبر اولیه

اسکات مینراد، مدیر ارشد سرمایه گذاری گوگنهایم نیز اکثر ارزهای دیجیتال را “آشغال” خواند و تاکید کرد که بیت کوین و اتریوم زنده خواهند ماند.

  آیا مذاکرات در وین شکست می خورد؟

بازار ارزهای دیجیتال اخیراً دچار آشفتگی شده است. بهترین ارز دیجیتال، بیت کوین، بیش از 50 درصد از رکورد 68000 دلاری خود را در ماه نوامبر از دست داد و بسیاری از توکن های دیجیتال دیگر به شدت از بالاترین سطح خود افت کردند.

تحلیلگران می گویند یکی از دلایل اصلی کاهش قیمت ها، ریسک بالای معامله گران و سرمایه گذاران در بحبوحه سرکوب جهانی علیه ارزهای دیجیتال است.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید