هشدار جدی به مردم امیر

دبیرکل عصائب اهل الحق در پیامی با تبریک پاسخ نظامی انصارالله به ابوظبی به مقامات سازشکار امارات درباره عواقب ادامه دخالت آنها در عراق هشدار داد.

به گزارش رجانیوس به نقل از فارس، «قیس القزالی» دبیرکل عصائب اهل الحق عراق با ارسال پیامی از پاسخ نظامی ارتش یمن به ابوظبی استقبال کرد.

القزالی در پیامی توئیتری نوشت: ما به برادران مظلوم یمن، عزت و استقامت تبریک می گوییم. کسانی که از کشور و ملت خود در برابر تجاوزات ظالمانه ائتلاف سرکوبگر که اجازه خونریزی کودکان، زنان و سالمندان یمنی و حاکمان امارات را می دهد، دارای سابقه طولانی تجاوزگری هستند.

وی افزود: ما این پیشرفت باورنکردنی را در قدرت بازدارندگی یمنی‌ها و روحیه انقلابی که با وجود همه رنج‌ها و استکبار نیروهای شیطانی به دست آورده‌اند ستایش می‌کنیم.

شیخ قزالی گفت: این نصرت یمانی مصداق کلام خداوند متعال است که می فرماید: «انصار الله انصار الله و به حول و قوه الله» یاری من و عملم را ثابت کن. آیا یک پیروزی دیگر می خواهید

وی افزود: همچنین به سران کشور کوچک اماراتی که با صهیونیست ها سازش کرده است، از پیامدهای مداخله مستمر آنها در امور عراق و کاشت بذر شورش و تفرقه در میان فرزندان آزاده و شریف ما هشدار می دهیم. ملت.” به شما اجازه می دهد تا به حمله تهاجمی به حاکمیت عراق و تهدید امنیت و صلح داخلی کشور عزیزمان عراق ادامه دهید.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن دوشنبه شب گفت: عملیات نظامی طوفان یمن از دوشنبه در پاسخ به تجاوزات ائتلاف آغاز شد که طی آن نیروهای یمنی فرودگاه های دبی و ابوظبی را با موشک و حملات پهپادی هدف قرار دادند.

  برخورد با مدیران بانکی متخلف از پرداخت تسهیلات

یحیی به سرعت خاطرنشان کرد که این عملیات در پاسخ به افزایش حملات ائتلاف متجاوز که برخی مواضع مهم و حساس در امارات را هدف قرار می دهد، انجام شده است.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن در تشریح جزئیات این عملیات گفت: این عملیات با پنج فروند موشک بالستیک و کروز و چند پهپاد انجام شد و به اهداف خود رسید.

دیدگاهتان را بنویسید