هشدار رئیس کمیسیون تحقیق و تفحص از بانک های دولتی به اصلاح طلبان!

15365 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، سیدنظام الدین موسوی، رئیس کمیسیون تحقیق و تفحص از بانک های دولتی به اصلاح طلبان نسبت به شرکت در اغتشاشات هشدار داد، اما هیچ توضیحی درباره عملکرد کمیسیون تخصصی نداد!

به گزارش خانه ملت، سید نظام الدین موسوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و سخنگوی هیئت رئیسه شورای اسلامی در توییتی نوشت:

«در سال 1988 یکی از نظریه پردازان قیام نوشت: ما باید ژاکت موضع و شلوار مخالفان را بپوشیم.

استراتژی برخی از اصلاح طلبان در فاجعه اخیر به وضوح گسترش استراتژی شترمرغ است.

به نام دلسوزی برای نظام اظهارات بی اساس می کنند، فضا را هیجان انگیز می کنند، هرج و مرج می کنند و ضدانقلاب را تحریک می کنند!»

موسوی که در یک سال گذشته رئیس کمیسیون تحقیق و تفحص از بانک‌های دولتی بوده است. نه همه بانک ها، بلکه فقط بانک های دولتی و بانک های خصوصی مستثنی هستند. آیا او هنوز اعلام نکرده است که دقیقاً در حال بررسی چه چیزی است؟ و آیا شایعات مربوط به استخدام نزدیکان وی در بانک های دولتی صحت دارد؟

او باید به وضوح توضیح دهد که:

  1. فلسفه تحقیق و تفحص از بانک‌های دولتی و حذف اصل درهم‌تنیدگی در نظام بانکی، بانک‌های خصوصی چیست؟
  2. چه دانش و تجربه ای در نظام بانکی دارد که رئیس این کمیسیون شد؟
  3. چرا بعد از یک سال گزارش خود را منتشر نمی کند؟
  4. آیا شایعه کار نزدیکان وی در بانک های دولتی صحت دارد یا خیر؟

چهره های سیاسی که برای سودجویی در صنعت، اقتصاد و ادارات کشور ظاهر می شوند، کیفیت فنی ندارند و باعث ناکارآمدی در اداره کشور شده اند که نارضایتی عمومی را در پی داشته است، اما ناکارآمدی آنها در پشت مواضع سیاسی پنهان است. و از مشکلاتی که مسائل تخصصی را به درگیری های سیاسی تقلیل می دهد و از مسئولیت دوری می کند، ناامید هستند.

  قرن بیست و یکم قرن مقاومت است/امروز اگر مسیح(ع) در میان ما بود در خط مقدم مبارزه بود/

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید