همکاری بانک صادرات ایران با پالایشگاه ها افزایش می یابد

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، سیفی با اشاره به قابلیت های فراوان این بانک از جمله پوشش بسیار بالای جغرافیایی داخلی و خارجی در بین بانک های ایرانی، اظهار داشت: بانک صادرات ایران از جمله بانک هایی است که بیشترین حجم وجوه برای پرداخت و پرداخت را دارد. تعداد مشتریان شبکه بانکی وجود دارد.

palayesh3 خبر اولیه

عضوهیئت مدیره بانک صادرات ایران همچنین به تمرکز همزمان این بانک بر مشتریان دائمی و خاص اشاره کرد و گفت: در برخورد با مشتریان بزرگ رویکرد تجاری را دنبال می کنیم. از این رو ما در صنایع مختلف سرمایه گذاری کرده ایم و خدمات و محصولات بانکی و مالی مختلفی را با توجه به نیاز مشتریان خود ارائه می دهیم.

وی با اشاره به ظرفیت صنایع نفت و پتروشیمی کشور افزود: بانک صادرات ایران آمادگی کامل برای افزایش تولید در صنعت نفت را دارد و از ظرفیت خود برای توسعه بیشتر این بخش ها استفاده خواهد کرد.

اولین همایش و نمایشگاه «مدیریت فناورانه فرآورده های دانش بنیان در صنعت نفت» از 22 تا 24 آذرماه در پژوهشگاه نفت برگزار شد. در این همایش و نمایشگاه 3 روزه، 148 شرکت نفت و صنایع وابسته، بانک های بزرگ کشور از جمله بانک صادرات ایران و شرکت های مرتبط، محصولات خود را به نمایش گذاشتند. همچنین 80 مقاله در قالب سخنرانی و پوستر در بیش از 20 نشست تخصصی برای بررسی چالش ها و فرصت های فناوری در حوزه صنعت نفت ارائه شد.

  پیش شرط اقتصادی ایران در مذاکرات خطاب به آمریکا اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید