همکاری مردم با طرح عدالت یارانه ای قابل تقدیر و تحسین است

7858 خبر اولیه

به گزارش تحریریه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز جمعه در جلسه ستاد تنظیم بازار که با حضور معاون اول، وزرا و مسئولان سازمان برگزار شد. سازمان های مربوطه گزارش های سازمان های مختلف ، به تشریح نقش مردم در همراهی با این طرح ملی ستودنی پرداخته و همکاری آنان با نظام و بی توجهی به خواسته های مخالفان و دشمنان انقلاب را ارزیابی می کند.

رئیس جمهور رسیدگی عادلانه و منضبط به درخواست معترضان مبنی بر عدم پرداخت یارانه را از مهمترین وظایف دستگاه های مسئول خواند و به دستگاه های ذیربط دستور داد تا در اسرع وقت مشمولان دریافت یارانه شناسایی و نسبت به جبران واریزی اقدام کنند.

دکتر رئیسی بر لزوم وجود شاخص های عادلانه در تعیین دهک های دریافت یا عدم دریافت یارانه تاکید کرد و گفت: تمام ماموریت و هدف اجرای طرح ترویج و توزیع عادلانه یارانه ها برقراری عدالت اقتصادی در کشور است تا وزارت رفاه، کار و تعاون اجتماعی با همکاری سایر دستگاه های ذیربط با شاخص های دقیق باید حقوق مردم را مشخص کند و مراقب باشد که به کسی آسیب نرسد.

رئیس جمهور با اشاره به حجم کافی موجودی کالاهای اساسی در کشور، به دستگاه های مسئول دستور داد تا اقدامات لازم را برای مدیریت بهینه توزیع کالا در اقصی نقاط کشور انجام دهند تا از افزایش قیمت ها بالاتر از قیمت تعیین شده جلوگیری شود.

آیت الله رئیسی خاطرنشان کرد: وزرای دولت و همچنین اصحاب رسانه باید ابعاد مختلف اجرای این طرح را که منجر به توزیع عادلانه یارانه ها و رفع و ریشه کنی فقر مطلق در کشور می شود، برای مردم تشریح کنند.

  پیش فروش محصولات زامیاد به منظور ایجاد آرامش در بازار

رئیس جمهور از وزیر جهادکشاورزی خواست تا اقدامات لازم و نظارت دقیق بر بازار را برای رفع برخی از مشکلات در زمینه کمبود و نیازهای توزیع اقلام اساسی مورد نیاز مردم به ویژه چهار قلم اصلی نفت انجام دهد. ، لبنیات، مرغ و تخم مرغ.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید