هیچ تخلف وارداتی وجود ندارد و ارز هنوز به شرکت پرداخت نشده است.

گروه سیاسی – رجانیوس: سید جواد ساداتی نژاد در میاندوآب درباره تاخیر در توزیع نهاده ها گفت: تامین کالاهای اساسی و مواد اولیه دام در کشور با وجود تنگناهای موجود در دنیا و عرضه گوشت قرمز، مرغ، برنج، شکر، روغن و. گندم وضعیت بسیار خوبی داریم و حتی با معرفی دام نیز هیچ نگرانی و مشکلی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه تمام تلاش وزارت جهاد کشاورزی این است که شرایط مناسبی برای کالاهای اساسی در کشور وجود داشته باشد، افزود: از نظر دامی، تمام تلاش وزارت جهاد کشاورزی از اسفند سال گذشته بر روی حیوانات در و در شرایط امنیت غذایی و سرمایه گذاری دامی که در دنیا بسیار افزایش یافته است، در مسیر درست قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه این روند با همکاری بخش خصوصی و شرکت های مرتبط با وزارت جهاد کشاورزی ادامه خواهد داشت، افزود: موضوع به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه نظارت لازم را در این زمینه از سوی مراجع نظارتی دارد، ادامه داد: این وزارتخانه یکی از وزارتخانه های پیشرو در زمینه مبارزه با فساد و شفافیت است، بنابراین کمیسیون رسیدگی به تخلفات این وزارتخانه قبل از مطرح شدن این موضوع در رسانه ها موضوع مورد بررسی و پیگیری دقیق قرار گرفت که خوشبختانه هیچ گونه رانت، اختلاس و فسادی در بر نداشت.

ساداتی نژاد گفت: البته یکی از شرکت های عرضه کننده با چالش عرضه مواجه است و عدم توزیع ارز یکی از این دلایل است و مبالغ سپرده کشاورزان در سامانه بازار موجود و قابل پیگیری است.

  قوانین جدید سفر در پاکستان اعلام شد

وی با اشاره به اینکه طبق برنامه ریزی های انجام شده تحویل دام های جاسازی شده به سرعت انجام می شود، گفت: دامداران نگران این موضوع نباشند و این تاخیر در دام های وارد شده به سرعت جبران می شود.

وی در خصوص اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها گفت: بخش تولید نیازمند حمایت است زیرا شرایط سختی پیش روی تولیدکنندگان است و برای پاسخگویی به دغدغه‌های تولیدکنندگان نیاز به آرامش داریم. کار خود را با توجه ویژه به زنجیره تولید پایدار و تحویل به موقع مواد اولیه دام انجام دهید.

وزیر جهاد کشاورزی روز سه شنبه به شهرستان های میاندوآب، چهاربرج و بارو سفر کرده بود.

پیام آریو تجارت: با انجام ارز در اسرع وقت به تعهدات خود عمل خواهیم کرد

در پی اظهارات وزیر جهاد کشاورزی، شرکت آریو تجارت در بیانیه ای ضمن تقدیر از مواضع دولت، جزئیات بیشتری از روند واردات مواد اولیه را اعلام و تاکید کرد که این شرکت قادر خواهد بود به تعهدات خود در قبال خریداران در سال جاری عمل کند. مدت کوتاهی در صورت ارائه ارز در بخشی از این پیام آمده است:

این شرکت به عنوان نماینده بخش خصوصی جمهوری اسلامی ایران در مقابل روسیه در این گام های اولیه همکاری با روسیه با تکیه بر توان مالی شرکت تمام توان داخلی خود را برای عمل به عهد و حفظ آبروی ایران عزیز بسیج می کند. و بازرگانی تاکنون 271 هزار تن تخلیه و 355 هزار تن آماده تخلیه در بنادر است. 550000 تن محموله نیز بارگیری می شود و مجموع قراردادهای جاری به 1850000 تن می رسد.

این شرکت با تشکر از دولت و وزارت جهاد کشاورزی که پیش از این باعث تاخیر به دلیل عدم پرداخت ارز به این شرکت شده است، از مردم عذرخواهی کرده و به مصرف کنندگان و وزارت جهاد کشاورزی قول می دهد که تنها در صورت داشتن حداقل شرایط. منابعی را در کمتر از یک ماه برای تامین کل محموله های باقیمانده و ایجاد ثبات و آرامش در بین نامزدهای واجد شرایط ایجاد کرد.

  فوری / جزئیات افزایش حقوق 1401

دیدگاهتان را بنویسید