واردات فوری 6000 خودروی جانباز چطور؟

5142 خبر اولیه

طبق سرمقاله ای، قاضی زاده هاشمی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، اخیراً در یکی از معدود اظهارات خود خواستار واردات فوری 5 تا 6 هزار دستگاه خودرو برای جانبازان شده است، اما این درخواست فوری به وضوح شکست خورده است. این مطرح شد و هیچ خبر دیگری نیست.

گازی زاده که در انتخابات ریاست جمهوری 1400 اعلام کرده بود در مدت زمان بسیار کوتاه و در سه روز می تواند بورس را اصلاح کند، سکوت کامل کرد و در مورد سقوط آزاد بانک دی، ششاد، زشریف، قدم و زکوثر اظهار نظری نکرد. وی هنوز برنامه متفاوتی برای جبران خسارات وارده به خانواده شهدا در دوره قبل ارائه نکرده است و ظاهراً معتقد است دوران شعار خوانی پس از تحصن در ریاست جمهوری به پایان رسیده است.

باید از ایشان بپرسند که آیا واقعاً هدف از طرح این سوال که واردات 5 تا 6 هزار خودروی خارجی برای جانبازان فوری انجام می شود کمک به این قشر ایثارگر است یا سوال دیگری وجود دارد؟ در بحبوحه اختلاف مجلس شورای اسلامی، شورای مناسبت و شورای نگهبان بر سر واردات خودرو، انتشار چنین اخباری باعث قضاوت نادرست افکار عمومی و به این نتیجه نمی شود که جانبازان عزیز رانت خوار هستند و دسترسی دارند. به اجاره ها؟ آیا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با موضع عجیب و سپس سکوت خود این سوءتفاهم را در اذهان جامعه تثبیت نمی کند؟

پایان /

  اصرار روحانی بر ارائه نادرست ذخایر ارزی / عدم درک تفاوت تراز تجاری و تراز پرداخت ها در دولت

دیدگاهتان را بنویسید