واکنش حاتب زاده به حوادث فلسطین

سخنگوی وزارت امور خارجه، نژادپرستی، سرکوب، کشتار، زندان، محرومیت گسترده و تحقیر هر روزه مردم فلسطین و تروریسم آشکار رژیم آپارتاید صهیونیستی را عامل اصلی همه ناآرامی ها خواند.

سعید حاطب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به وقایع اخیر در فلسطین اشغالی گفت: نژادپرستی، سرکوب، کشتار، زندان، حبس های گسترده و تحقیر هر روزه تروریسم آپارتاید صهیونیستی ملت مظلوم فلسطین. رژیم عامل اصلی همه ناآرامی ها در سرزمین های اشغالی است.

سخنگوی وزارت امور خارجه مبارزه با اشغالگران را حق مشروع، بدیهی و طبیعی مردم بی دفاع فلسطین و پاسخی به حملات مکرر صهیونیست ها به اماکن مقدسه بیت المقدس و جنایات و تجاوزات مستمر رژیم غاصب اسرائیل به قدس خواند. مستضعفان و محرومان به خاطر حمایت جمهوری اسلامی ایران از آرمان فلسطین و مبارزات آزادیبخش مردم آن.

حاتب زاده از همه ملت ها، دولت ها و جامعه جهانی خواست تا برای تامین امنیت مردم فلسطین بر اساس اصل دفاع از خود در برابر اشغالگری و تروریسم رژیم آپارتاید صهیونیستی و جلوگیری از تجاوزات و جنایات صهیونیست ها در فلسطین اقدام کنند.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان تنها راه حل بحران فلسطین را برگزاری همه پرسی با حضور همه فلسطینی های بزرگ دانست و افزود: رژیم اشغالگر تصمیمی دموکراتیک برای آزادی قدس شریف و تعیین سرنوشت فلسطین اتخاذ می کند.

  بانک مرکزی در بازار ارز با مشکل مواجه است

دیدگاهتان را بنویسید