واکنش دیپلمات روس به آپلود تصویر حاج قاسم

گروه سیاسی رجانیوز: سفیر سابق روسیه در لبنان در گفت وگو با فارس، از اقدام رئیس جمهور ایران برای بالا بردن عکس حاج قاسم در مجمع عمومی سازمان ملل قدردانی کرد و گفت: این اقدام نشان دهنده استحکام موقعیت ایران است.

به گزارش رجانیوز؛ واکنش «الکساندر زاسپکین» سفیر سابق روسیه در لبنان به اقدام آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران در مجمع عمومی سازمان ملل متحد و نشان دادن عکس سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده سابق. نیروی قدس سپاه. این دیپلمات روس گفت: اقدام رئیس جمهور ایران برای نمایش عکس حاج قاسم در نیویورک نشان دهنده استحکام موضع ایران است.

سفیر سابق روسیه در لبنان از نمایش عکس سپهبد قاسم سلیمانی در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل قدردانی کرد و تاکید کرد: بالا بردن عکس سردار سلیمانی نشان دهنده استحکام موقعیت ایران و تلاش این کشور برای تحقق عدالت از طریق دادگاه بین المللی

زاسپکین همچنین گفت: در سایه سخنرانی ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل، سطح بالای تفاهم ایران و روسیه در مورد مسائل بین المللی و ماهیت مرحله کنونی که گذار از یک رژیم تک قطبی به یک رژیم جدید است. ایران و روسیه در مرحله کنونی در خط مقدم مبارزه با سلطه و ظلم برای حقوق ملت ها، آزادی، پیشرفت و سعادت قرار دارند و این امر باید در اقصی نقاط جهان محقق شود.

سفیر سابق روسیه در لبنان در خصوص نقشه های غرب علیه ایران و روسیه گفت: به نظر من اولاً غرب در حال برنامه ریزی ایران و روسیه است زیرا این دو کشور به طور واضح و مستمر سلطه غرب و مردم جهان را رد می کنند. به آنها تکیه کنید. آنها نظاره گر هستند زیرا حاکمان غرب جامعه جهانی را از هر نظر به بن بست رسانده اند.

  آخرین قوانین سفر به عراق از سوی ایران اعلام شد

این دیپلمات روس افزود: تعیین مسیر درست در برابر بشریت مطلوب است و تعداد کشورهایی که برای این منظور متحد می شوند در حال افزایش است. نشست اخیر سازمان شانگهای این موضوع را تایید می کند و این روند بین المللی در حال افزایش است.

دیدگاهتان را بنویسید