واکنش فدراسیون بسکتبال به تبلیغات محیطی

گروه ورزشی رجانیوز: در جریان رقابت های سوپرلیگ بسکتبال غرب آسیا و در تبلیغات محیطی این رقابت ها اتفاقاتی رخ داد که فدراسیون بسکتبال کشورمان به آن واکنش نشان داد.

من گزارش میدم رجانیوز; در متن بیانیه فدراسیون بسکتبال آمده است: مسابقات سوپرلیگ بسکتبال غرب آسیا در روزهای گذشته بر اساس برنامه این مسابقات در جنوب و غرب آسیا برگزار شد، همانطور که همه کارشناسان بسکتبال می دانند ایران به همراه کشورهای لبنان. عراق، یمن، فلسطین، اردن و سوریه در گروه غرب آسیا قرار دارند.

با توجه به گروه های برگزار شده، این مسابقات تحت عنوان مسابقات گلف واسل در تمامی کشورهای میزبان برگزار می شود و تبلیغات محیطی دوره های مسابقات بر همین اساس طراحی و قرار می گیرد.

عنوان کلی گلف در مسابقات این دوره برای پرهیز از هرگونه برخورد سیاسی با موضوع خلیج فارس استفاده می شد و نکته مهم دیگری که در این زمینه باید به آن اشاره کرد عدم حضور ایران در گروه مربوط به گلف و مسابقات گروه مذکور است. در سایر کشورها برگزار می شود و با حضور تیم های جنوب آسیا برگزار می شود.

بدون شک تک تک اعضای هیئت مدیره فدراسیون بسکتبال و تمامی بازیکنان این رشته ورزشی در ایران نسبت به هرگونه تحریف کلمه خلیج فارس بسیار حساس هستند، علیرغم استفاده از کلمه مذکور، فدراسیون بسکتبال ایران در این دوره مسابقات و مطابق با آن با سیاست های وزارت امور خارجه و وزارت ورزش. و جوانان جمهوری اسلامی ایران در نامه ای رسمی به فدراسیون بسکتبال آسیا به استفاده از کلمه خلیج فارس در تبلیغات محیطی محل برگزاری مسابقات اشاره کردند.

  طلا بخریم یا ارز دیجیتال؟

در پایان تاکید می شود که ایجاد حواشی نمی تواند فدراسیون بسکتبال را از مسیر گسترش این رشته ورزشی که مورد توجه جوانان این منطقه و منطقه و همچنین اعضای هیات مدیره و هیات مدیره است باز دارد. همه مسئولان فدراسیون بسکتبال در سراسر کشور همچنان در تلاش برای کشف استعدادهای درخشان و رشد و پیشرفت هستند و به کمیت و کیفیت آن مشغول خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید