واکنش فدراسیون فوتبال به شیطنت آمریکایی ها / قدردانی از عنایت رهبر انقلاب به تیم ملی

گروه ورزشی – رجانیوز: سخنگوی فدراسیون فوتبال کشورمان به شیطنت آمریکایی ها درباره پرچم ایران و مسائل سیاسی ملی پوشان واکنش نشان داد.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش فارس، احسان اصولی درباره شرایط تیم ملی در آستانه بازی با آمریکا گفت: خدا را شکر تمرینات ملی پوشان در حال انجام است. بازیکنان بسیار پر انرژی هستند. تیم بسیار خوشبین است. آنها با انرژی بیشتری برای پیروزی مقابل ولز آماده می شوند.

وی افزود: خبر خوب حضور بیرانوند در تمرین این تیم است. مشکل سردار آزمون جدی نیست و انشالله هیچ اتفاقی برای او نخواهد افتاد. خدا کنه تیم با سلامت کامل در مسابقه پیش رو شرکت کنه. از مردم قدردانی و تشکر می کنیم. ما به آنها تبریک می گوییم و از آنها می خواهیم انرژی مثبت و دعای خود را بفرستند تا انشاالله تیم ما در بازی با آمریکا دوباره روز فوق العاده مقابل ولز را تکرار کند.

اصولی گفت: از لطف و عنایت مقام معظم رهبری به تیم ملی فوتبال تشکر می کنیم. از پیام محبت آمیز و مراقبتی که برای بچه های تیم ملی داشتند. از طرف فدراسیون و تیم ملی فوتبال از او تشکر می کنم. برایش دعا می کنیم که خدا به تیم ملی صبر بدهد. انشاالله بتوانیم به قول آقا چشم و دل مردم را روشن کنیم و با یک بازی درخشان دل 80 میلیون ایرانی را شاد کنیم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره انتشار عکسی از پرچم تیم ملی ایران بدون آرم تیم آمریکا توسط صفحات مجازی هواداران تیم آمریکا گفت: در این دوره از مسابقات تعداد زیادی وجود دارد. اتفاقاتی که خارج از اصول حرفه ای فوتبال و قوانین فیفا رخ داده است. از مسئله پیراهن تیم انگلیس گرفته تا موقعیت کلینزمن تا همان چیزی که شما اشاره کردید و اتفاقات دیگر. سرمربی و بازیکن ما باید به سوالاتی پاسخ دهند که از هیچ تیم و سرمربی ای پرسیده نمی شود.

  ششمین واریز سود از 5 آبان ماه به حساب سهامداران

وی افزود: این تبعیض، دوگانگی و تفاوت را واقعا می توان دید. باید به مردم بگویم؛ تیم ملی کشورمان بازیکنانی مطمئن و با هدف مشخص دارد. آنها به این بازی های ناعادلانه رسانه ای که روی آنها انجام می شود با بازی درخشان خود در زمین پاسخ خواهند داد. خداوند مردم را با نتیجه ای که می گیرند راضی کند.

اصولی تصریح کرد: از یک طرف بحث حقوق فدراسیون، تیم ملی و مردم است و گاهی این حقوق پایمال می شود. طبق قوانین فیفا که مورد توافق همه تیم هاست، اگر چنین اتفاقی برای تیم دیگری بیفتد، قطعا با آن برخورد می شود یا تذکر داده می شود یا قانون اعمال می شود. قطعا فدراسیون پیگیر خواهد بود و به دنبال زیر سوال بردن حقوق مردم، تیم ملی و خود در این زمینه ها خواهد بود. اقداماتی را انجام داده ایم و در آینده نیز به دنبال آن خواهیم بود.

وی در مورد اینکه برای بازی ولز پاداشی به بازیکنان داده نشد و آیا دلیل خاصی داشت، گفت: خیر، پیگیری در حال انجام است. انشاالله تا امروز منابع مورد نیاز او تامین خواهد شد. تمام تلاش فدراسیون و امور مالی و خزانه داری این است که این موضوع تا قبل از بازی سه شنبه تامین و پرداخت شود.

اوصولی در مورد اینکه آیا مبلغ آن پاداش 15 هزار دلار بوده است، گفت: طبق مصوبه انجام شده است.

وی در خصوص تعداد مسافران مرتبط با اتحادیه فوتبال اعم از برخی مدیران تیم های فوتبال و برخی افراد دیگر، گفت: در گذشته معمول بود، فدراسیون فوتبال همیشه جزو کاروان خود متشکل از مدیران و مسئولان و افرادی بود که در این زمینه کمک می کردند. حوزه های اجرایی این چیز جدیدی نیست. در چارچوب و مطابق با الزامات قانونی و اصول حرفه ای کار می کند.

  ایران خودرو و شتر پلنگی سایپا شروع به فعالیت کردند!

سخنگوی اتحادیه فوتبال انگلیس اضافه کرد: بخش هواداران و حضور پررنگ کسانی که در این حوزه نفوذ دارند و می خواهند کمک کنند در همین چارچوب تعریف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید