واکنش ناامید کننده بازار خودرو به سیاستمداران وزیر صمت!

12341 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، واکنش ناامیدکننده بازار خودرو به سیاستمداران وزارت صمت! سقف قیمت 7000 دلاری و حجم موتور 1000 سی سی برای واردات نشان داد که مردم حق دارند به اخبار اعتماد نکنند.

معافیت از این دو محدودیت; قیمت و حجم موتور؛ وزارت صمت که با واکنش خشم آلود جلال رشیدی کوچی مواجه شد، باعث افزایش شدید قیمت خودروهای داخلی و خارجی شد و نشان داد که اقدامات رضا فاطمی امین اعتماد به دولت سیزدهم را از بین می برد چرا که بازار خودرو را به عنصری تبدیل می کند. وی سرمایه اجتماعی دولت و ناامیدی مردم را به آن تبدیل کرد.

وزیر کابینه مبهم تمام تلاش خود را برای ادامه روند صعودی قیمت انجام داد و حتی سیاستی که بازار را کمی آرام کند در پیش نگرفت و پس از اجبار به عقب نشینی بلافاصله دست به کار شد و با طرحی جدید بازار را متذکر شد. تجزیه می شود.

تقریباً می توان گفت که با قیمت های جدید در بازارهای جهانی و تورم بالای 2 سال اخیر، رقم 20 هزار دلار به پایین ترین قیمت در اکثر مدل ها و برندها تبدیل شده است و به سختی می توان مدلی ارزان تر از 20 هزار تومان پیدا کرد. دلار محدودیت قیمت به جای اعدادی مانند 7000 دلار و 20000 دلار باید حداقل 40000 دلار باشد تا قدرت خرید 30000 دلار در سال 2019 ایجاد شود.

خودروی 7000 دلاری فقط در بازار داخلی موجود است و در دنیا کمیاب است.

پایان /

  از آنجایی که اکثر پاهای تاج 60 ساله یا بیشتر هستند، مدیریت تاج خوب است

دیدگاهتان را بنویسید