وثیقه عملیات وام در بانک قرض الحسنه مهر ایران قابل اجرا خواهد بود

گروه اقتصادی – رجانیوس: برای اولین بار در سیستم بانکی کشور طرح تامین سهام برای وام در بانک قرض الحسنه مهر ایران وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، محمد حسنلو قائم مقام شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: بیشتر بانک ایران و ملی.

حسنلو گفت: در تلاش هستیم زیرساخت ها را فراهم کنیم تا همه نمادها یا همه سهام در اختیار سهامداران قرار گیرد و به صورت الکترونیکی در اختیار بانک ها قرار گیرد تا با حمایت وثیقه، تسهیلات به سهامداران ارائه کنند.

وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران و بانک ملی در این حوزه پیشتاز هستند و به زودی با فراهم شدن زمینه های قانونی، این دو بانک تسهیلات دهی را آغاز خواهند کرد.

حسنلو افزود: آنچه برای شرکت امانت داری حائز اهمیت است، شناسایی سهامداران است که به صورت کاملا الکترونیکی انجام می شود و نیازی به مراجعه حضوری نخواهد داشت.

معاون CSD تصریح کرد: تمامی افرادی که می خواهند از این تسهیلات استفاده کنند باید در سامانه سجام ثبت نام کنند.

وی افزود: در اجرای این طرح مشتری می تواند سهام مورد نظر خود و تعداد آنها را از طریق سامانه انتخاب کند و ما این درخواست را به بانک ارسال می کنیم تا مابقی مراحل شرط بندی سهام انجام شود. “

بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای برق رسانی به فرآیندهای خود، خدمات مختلفی از جمله باجه مجازی، افتتاح حساب آنلاین، سفارش آنلاین تسهیلات، کارت هدیه آنلاین و … را راه اندازی کرد. این اولین بانک در کشور بود که گواهی SJAM را به صورت غیر حضوری ارائه کرد. این بانک به زودی سفته الکترونیکی را عرضه خواهد کرد.

  باز شدن مرزهای زمینی ایران و عراق/حامیان صدر منطقه سبز بغداد را ترک کردند/آرامش پس از طوفان

دیدگاهتان را بنویسید