وحشت شب های عنکبوتی/ پنج صهیونیست در تیراندازی در شرق تل آویو کشته شدند

گروه بین الملل-رجانیوز: تیراندازی یک موتورسوار به سمت شهرک نشینان صهیونیست در منطقه بنی بروک تل آویو چندین کشته و زخمی برجای گذاشت.

منابع صهیونیستی می گویند در این حادثه راننده موتورسیکلت با شلیک کلاشینکف به سمت شهرک نشینان صهیونیست دست کم پنج شهرک نشین مجروح شدند که هر پنج نفر به دلیل شدت جراحات وارده کشته شدند.

به گزارش رسانه های صهیونیستی، عامل تیراندازی، عملیات مقاومت، ضیا همرشه، آزاده فلسطینی 26 ساله است که مدتی است به دلیل عضویت در جنبش فتح در اسارت به سر می برد.

14010109000857 Test NewPhotoFree 0 خبر اولیه

در همین حال رسانه های صهیونیستی از تیراندازی دیگری در منطقه رامات جان خبر دادند.

مقامات اشغالگر از ساکنان بنی بروک و رامت جان خواسته اند که خانه های خود را ترک نکنند.

به گزارش رسانه های صهیونیستی، این واقعیت سختی است که خیابان ها در هفته گذشته شاهد بلاتکلیفی بوده که در سال های اخیر بی سابقه بوده است.

14010109000827 Test NewPhotoFree خبر اولیه

در عملیات ضد صهیونیستی دو شب گذشته در شهر الخدیره در جنوب استان حیفا در شمال سرزمین های اشغالی، دو نظامی صهیونیست کشته و 12 تن دیگر زخمی شدند.

گروه های مقاومت فلسطین در دیدار روز دوشنبه با رژیم صهیونیستی در النقاب، مقاومت را پاسخی به خیانت رژیم های سازشکار عربی خواندند.

آویو کوهاوی، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی دستور استقرار چهار گردان دیگر از نیروها در کرانه باختری را صادر کرد تا تعداد گردان های مستقر در این منطقه به هشت گردان افزایش یابد.

گردان قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی به رژیم صهیونیستی نسبت به عواقب هرگونه حمله به روستای یبد، روستای محل عملیات استشهادی تل آویو هشدار داد.

  تلاش برای افزایش تعداد اربعین در صورت حاکمیت ولیعهد

ضیا همارشه، یک فلسطینی آزاده اهل روستای یباد در نزدیکی جنین در شمال غربی کرانه باختری در حمله به شهر بنی برک کشته شد.

دیدگاهتان را بنویسید