وزارت اطلاعات اعضای هسته مرکزی جاسوسان بهاییان را دستگیر کرد

گروه سیاسی رجانیوز: سربازان گمنام امام زمان (عج) اعضای هسته مرکزی حزب جاسوسی بهائیت در وزارت اطلاعات را دستگیر کردند.

وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) تعدادی از اعضای هسته مرکزی حزب جاسوسی بهائیت را دستگیر کردند. متهمان دستگیر شده مستقیماً با مرکز صهیونیستی موسوم به بیت العدل مستقر در فلسطین اشغالی مرتبط بودند. یافته های اسناد اطلاعاتی نشان می دهد که مرکز مذکور راهبرد احیای تشکیلات فرقه ضاله بهائیت در ایران تحت عنوان «خط تبلیغاتی تهاجمی» و مأموریت ویژه جمع آوری اطلاعات هدفمند را به شبکه دستگیر شده ابلاغ کرده است.

در زیر برجسته شده است: علاوه بر این، آنها مأموریت های انتشار گسترده آموزه های استعمار بهائی و نفوذ در محیط های آموزشی در سطوح مختلف، به ویژه در مهدکودک های سراسر کشور را محول کرده اند. وی علاوه بر اعضای اصلی دستگیر شده، جلسات متعددی با ستاد مرکزی حزب صهیونیستی در خارج از کشور داشت و گزارش هایی از مأموریت های فوق به ویژه ترویج سازماندهی شده حجاب در ایران به مرکز توطئه مستقر در فلسطین اشغالی ارائه کرد.

وزارت اطلاعات اعلام کرد بدون توجه به سناریوهای تبلیغاتی و جنگ روانی سخنگویان صهیونیست غربی، در برابر عوامل جاسوسی و تهاجم به دین و فرهنگ ایرانی-اسلامی با عزم و اراده جدی به وظایف خود عمل کرده و ادامه خواهد داد. و هویت کشور و مزدوران رژیم اشغالگر قدس.

  مجله آمریکایی: روسیه در اوکراین پیروز شد

دیدگاهتان را بنویسید